GRETİN AÇIKLAMASI

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
ozgurcocuk
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

GRETİN AÇIKLAMASI

Mesaj gönderen ozgurcocuk »

Hakan'a güvendim

F.Bahçe maçındaki Hakan Şükür seçimiyle tartışılan Gerets, "İsviçre'ye karşı Milli Takım'ın yıldızıydı, derbide de iyi oynayacağını hissettim" dedi.

Ümit Karan'ı yedek bıraktığı ve maça Hakan Şükür'le başladığı için eleştirilen Galatasaray teknik direktörü Eric Gerets kendini savundu. Belçikalı hocanın yakın çevresine, "Hakan son milli maçlarda çok iyiydi. İsviçre'ye karşı müthiş bir performans ortaya koydu. Onun Fenerbahçe'ye karşı da iyi oynayacağını hissettim ve bu yüzden ilk 11'e koydum" dediği öğrenildi. Ümit Karan'la herhangi bir problemi bulunmadığının altını çizen Gerets'in golcü oyuncuyla ilgili olarak, "Pazartesi kendisiyle konuştum. Bana karşı bir agresifliği yok. Oynama hırsından dolayı böyle bir açıklama yapmış. O bize lazım. Hiçbir yere göndermeyiz. Yarın(bugün) kendisiyle bir kez daha konuşacağım" şeklinde görüş bildirdiği de kulübe yakın kaynaklardan sızan haberler arasında.

TRANSFER BELİRSİZLİĞİ
Öte yandan Belçikalı teknik adam transfer konusunda sessiz kalmayı tercih ediyor. Gerets, ilk yarı sona erdikten sonra durum değerlendirmesi yapacak ve yöneticilerle görüşecek. Genel kanı sarı-kırmızılı kulübün bir veya iki futbolcu transfer edeceği yönünde...