GALATASARAY HABERLERİ YALANLADI

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen raven111 »

Resim
Galatasaray Kulübü, Bugün Bir Gazetede Yayımlanan, "Yeter Ki Artık Gitsin" ve "Ben Gidiyorum Başkan" Başlıklı Haberlerin Gerçeği Yansıtmadığını Açıkladı.

Galatasaray Kulübü, bugün bir gazetede yayımlanan, "Yeter ki artık gitsin" ve "Ben gidiyorum Başkan" başlıklı haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.

Kulübün resmi internet sitesinden yapılan açıklamada, Lincoln'le ilgili olarak, "Kulübümüzün, oyuncumuz Cassio Lincoln ile ilgili böyle bir tasarrufunun olmadığının bildirir, taraftarlarımıza asılsız dedikodulardan üretilen haberlere itibar etmemeleri gerektiğini hatırlatırız." denirken, teknik direktör Bülent Korkmaz'la ilgili habere karşılık da şu açıklama yapıldı: "Bugün Fanatik gazetesinde "Ben gidiyorum Başkan" manşeti ve Orhan Yıldırım imzasıyla hakkımda yayınlanan haberin tamamıyla asılsız olduğunun bilinmesini isterim. Sayın Başkanımız ile aramızda bu konuda bir görüşme hiç olmamıştır. Haberde bana atfedilen tüm söz ve düşünceler de hayal ürünüdür."

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

ama yakında gidecek oda

daha yönetim sezon sonundaki paraları vermemiş oyunculara cep harçlığı veriyormuş..yabancı oyuncular yönetime kadar çıkmışlar..