Kehaneti biz bozduk...

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
süpürgesiz_cadı
Kıdemli Üye
Kıdemli Üye

Kehaneti biz bozduk...

Mesaj gönderen süpürgesiz_cadı »

Başkanımız Adnan Polat, "Bizim takımın böylesine puan kaybedeceği hiç aklıma gelmezdi" dedi.

Başkan Adnan Polat, "Ben şampiyonluk yarışında takımların puan kaybedeceklerini, bu yarışın sonlara kadar devam edeceğini söylemiştim, ama bizim takımın böylesine puan kaybedeceği hiç aklıma gelmezdi" dedi.
BU sezon kurduğu kadro ile hem Avrupa'da hem de ligde şampiyonluğun en büyük favorisi olan Galatasaray hayal kırıklığı yaşamaya devam ediyor. Başkan Adnan Polat takımına olan inancını, "20.45'te şampiyonuz" ya da '4 Mayıs günü kimse umutlanmasın" sözleriyle ifade ederken, hesaplar bu sefer tutmadı.
Beni üzen olay
Adnan Polat yöneticilik kariyerinde belki de bu kadar zor günler yaşamazken, takımın performansı sonrası hem sözleri, hem de planları alt üst oldu. Sarı kırmızılı kulübün zirvedeki ismi, yönetim kurulundaki arkadaşlarına, "Ben şampiyonluk yarışında takımların puan kaybedeceklerini, bu yarışın sonlara kadar devam edeceğini söylemiştim. Ancak bizim takımın böylesine puan kaybedeceği hiç aklıma gelmezdi.
Son haftalarda oynanan maçlardan sonra sorulduğunda iyi oynamıyoruz, futboldan da zevk almadım diyerek geçiştirdim. Fakat bunu düzeleceğini sanıyordum ama düşüncelerimiz gerçekleşmedi. Önce Belediye maçı, arkasından, Ankaraspor ve Hacettepe karşısında kaybedilen puanlar Galatasaray'a hiç yakışmadı.
Ben bu maçları lehimize çevireceğimizi bekliyordum. Bu düşüncem olsaydı şimdi neredeydik. Tekrar ediyorum hedefe giden takımların durumu ortada. Beni üzen de bunlar. Başka söylenecek bir şey yok" diye konuştu.