Linderoth sabırsızlanıyor

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

Sakatlığı nedeniyle geride kalan 2 sezonda beklentilerden uzak bir performans ortaya koyan Tobias Linderoth, Galatasaray TV’ye yaptığı açıklamada, kendisini iyi hissettiğini ve 2 yıl önceki fiziki noktasına geri dönebilmek için çaba sarf ettiğini belirtti. Biraz daha zamana ihtiyacı olduğunu dile getiren İsveçli defans oyuncusu, "Yeniden oynayacağım günleri sabırsızlıkla bekliyorum. Umarım hızlı ve iyi bir şekilde geri dönerim. Sakatlık, bir oyuncu için çok yıkıcı bir duygu. Kulübüme ve taraftarımıza karşı yükümlülüklerimi yerine getirme zamanı geldi" diye konuştu.
"YENİ SEZON HEYECANLANDIRIYOR"
Linderoth, takım olarak yeni sezonun başlamasını beklediklerini kaydederken, "Takımdaki herkesin yeni sezon için heyecan hissettiğini düşünüyorum" dedi. Teknik direktör Frank Rijkaard’ın takımdaki yeni ve çok önemli bir isim olduğuna dikkati çeken Linderoth, "Onun takıma katacağını düşündüğümüz çok önemli şeyler var. İyi hazırlanıp, gelecek sezona en iyi şekilde başlamak istiyoruz" ifadelerini kullandı. Ayrıca, orta sahada kendisinin yaptığı görevi üstlenen takım arkadaşı Mehmet Topal’a da övgüde bulunan Linderoth, "Futbolculukta bu var. Yedek olarak beklersiniz, sonra biri sakatlanır ve onun yerine oynarsınız. Mehmet Topal’ın çok iyi bir oyuncu olduğunu, forma giymediği zamanlarda da biliyordum. Genç bir oyuncu. Gelecekte yapabileceği çok iyi işler var. Forma giyme şansını yakalayınca, fırsatı değerlendirmesini bildi ve başarılı sonuç aldı" şeklinde konuştu.

Linderoth son olarak, UEFA Avrupa Ligi 2. ön eleme turundaki rakipleri FC Tobol’la ilgili olarak ise "Rakibimizi tanımıyorum. Ama zor bir maç olacağına eminim. Bizim için coğrafi zorlukları da olacak. Uzun bir seyahat ve zor bir karşılaşma bizi bekliyor" diyerek sözlerini tamamladı.

Fanatik

Kullanıcı avatarı
Y4HY4
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen Y4HY4 »

Hep sabırsızlansa ne olacak ki? ne zamandır oynamıyor...