Ve Servet açıkladı

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Ve Servet açıkladı

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Tecrübeli stoperimiz Servet Çetin, Marsilya transferindeki belirsizliğe açıklık getirdi.

G.Saray'ın tecrübeli stoperi Servet Çetin, Marsilya transferindeki belirsizliğe açıklık getirdi: “G.Saray'da kalıyorum."

Marsilya'ya transferi gerçekleşmesi an meselesiyken Fransız Kulübü'ndeki yönetim değişikliğiyle işi askıya alınan Servet Çetin, “Bu yönetim değişikliği benim transferimi de etkiledi. Yaklaşık 10 gün oldu ve hiç kimseyle görüşmedim. Bu saatten sonra da bir gelişme olacağını zannetmiyorum. Artık G.Saray'da kaldım” ifadeleriyle yeni sezonda yine sarı-kırmızılı formayı giyeceğini belirtti. Servet, Avrupa'da oynama hayalini de gelecek sezon sonunda gerçekleştirmek istediğini ifade etti.

3 KUPADA DA FAVORİYİZ

Servet, “Önümüzdeki sezonu da G.Saray ile tamamlar, sezon sonunda gelecek teklifleri başkanımız ve yöneticilerimizle oturup masaya yatırırız. Kulübüm ve benim çıkarlarım doğrultusunda önümüzdeki sezon sonunda Avrupa'ya gitmek isterim” açıklamalarıyla gelecek planlarını özetledi.

Rijkaard'ın takımın başına getirilmesiyle daha da iddialı olduklarını belirten tecrübeli oyuncu, “Leo Franco, Keita, Gökhan Zan başarıya doğru yol almamız için önemli transferler. Hocamız Rijkaard ile bu sene 3 kupada da favori olan biziz” değerlendirmesini yaptı