Galatasaray-Beşiktaş[3-0]

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Turkcell Süper Lig'in 5. hafta maçında Galatasaray, ezeli rakibi Beşiktaş'ı sahasında 3-0 yendi.

Sarı-Kırmızılılar'a galibiyeti getiren golleri ise 4. dakikada Mustafa Sarp, 65. ve 83. dakikada Baros attı.

83. dakika: Ve üçüncü goooooooooolll... Yine Baros attı... Sağ kanattan gelen ortayı Kewell indirdi... Baros altıpasın önünden vurdu ve topu ağlara gönderdi...

65. dakika: Ve ikinci gooooooooooooolll... Baros atıyor... Mehmet Topal ceza sahası dışından yerden vurdu... Rüştü altıpas üzerinde elinden kaçırdı... Baros vurdu ve topu ağlara gönderdi...

4. dakika: Ve gooooooooooooooooooooooooooolll... Gooooooooooooolll... Mustafa Sarp attı... Sol taraftan köşe vuruşunu Arda kullandı... Arka direkte Mustafa Sarp vurdu kafayı ve topu ağlara gönderdi...

Maçın HD kalitede golleri
En son BHR tarafından 13 Eyl 2009 [ 00:17 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bu sene birşeyler var üzerimizde ya hayırlısı... Çekemeyenler muska mı yaptı ne etti?

Metiin'im görmesin yazık üzülür. Ben de üzülüyorum tabii ama ben onun kadar fanatik değilim.

Maçı izlemedim yorum yapamayacağım ama özetleri izledikten sonra bi yorum yaparım.
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
ShiftlesS
Forum Yöneticisi
Forum Yöneticisi

Mesaj gönderen ShiftlesS »

VSaBaH yazdı:Bu sene birşeyler var üzerimizde ya hayırlısı... Çekemeyenler muska mı yaptı ne etti?
Yok Volkan ben Beşiktaşlı oldum ondan:/
Uğursuz geldim öldürün beni :heh:

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Beşiktaş son zamanlarda futbolda görmediğim şeyleri göstermeye başladı, oynamadan kazanır, oynar kaybeder, çok iyi oynayıp topu fazla rakibine göstermeden fark yer. Rüştü ilk iki golü resmen hediye etti, burdan büyük bir tebrik geliyor rüştüye.....
İleri elemanlarımızda bal yapmayan arı rolünü üstlenince mağlubiyet kaçınılmaz oldu. Ama işte yiğidi öldür hakkını yeme o kadar övülen galatasaray kendi evinde bize karşı daha çok defansif bir oyunla maçı kazandı, futbol adına pek çok şey yaptık ama sonuca ulaşamadık, bu maçın hakkı kesinlikle bu değildi olamazda...

Kullanıcı avatarı
BHR
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen BHR »

Maçı baştan sona izleyemedim.Bu yüzden Beşiktaş'ın performansı hakkında yorum yapamayacağım.

Kendi takımım adına tabi ki çok sevindim.. :hoba:

Umarım önümüzde ki maçlarda da Beşiktaş'ta istediği performansları sergileyerek galibiyetler elde eder... ;)

Kullanıcı avatarı
summer
KF Yönetim Yetkilisi
KF Yönetim Yetkilisi

Mesaj gönderen summer »

Besiktask da artık teknolojiye uydu o da 3G(alatasaray)'ye gecti..:)

Bu yorumu facede yapmışlar çok hoşuma gitti. Bu maçın başlığını görünce paylaşayım dedim.

Kullanıcı avatarı
sato54
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen sato54 »

bir beşiktaşlı olarak çok üzüldüm valla :huh: :(

Kullanıcı avatarı
HayLaz_EjDer54
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen HayLaz_EjDer54 »

sato54 yazdı:bir beşiktaşlı olarak çok üzüldüm valla :huh: :(

Said Üzülme Başka Zamanlar Artık Yani Maçı 3-0 kaybettiniz Fenerbahçede Galatasaraydan 7-0 mıydı 8-0 mıydı falan yenildi :(

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen anamenia »

:oley: Süper oynamıştık valla Emin'ciğim sana da katılıyorum valla ne diyeyim herkesi yenmişiz :haha: Şaka şaka ama bence güzel oynadık ve hak ederek kazandık, karşı takım da hırslıydı ;)