Galatasaray'ın Kaptanı Arda domuz gribine yakalandı!

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Galatasaray'ın Kaptanı Arda domuz gribi oldu...

Resim

Galatasaray kaptanı Arda Turan'da H1N1 (Domuz gribi) virüsüne rastlandı...

Sarı kırmızılı kulübün resmi internet sitesinde yer alan açıklamada Arda Turan'a burun akıntısı, ateş ve genel halsizlik şikayetleri ile başlayan sağlık sorunu için yapılmış olan testlerinin bugün çıkan sonuçlarında H1N1 test sonucunun pozitif olduğu bildirildi. Arda'nın konuyla ilgili detaylı olarak bilgilendirildiği ve tedavisine başlandığı ifade edildi. Sağlık durumu iyi olduğu ve istirahat ettiği açıklanan Arda'nın, takımdan ayrı olarak, 23 Kasım Pazartesi gününe kadar özel tedavisine devam edileceği kaydedildi.

Sarı kırmızılı futbolcu takımının 22 Kasım Pazar günü oynayacağı Manisaspor karşılaşmasında forma giyemeyecek.

Arda'ya yoğun ilaç tedavisi devam ediyor ve milli futbolcunun durumu dakika dakika kontrol ediliyor.

YÖNETİCİ YORUMU: Umarım en kısa zamanda iyileşir ve Türk futbolu da böylesine yetenekli bir evladını kaybetmemiş olur...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
Veda
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen Veda »

Face'te gördüm ben de, şaşırdım ve de üzüldüm yaa. Severim Arda'yı. Ki sevmesem bile bu illetin bu kadar çok yaygınlaşması insanın tüylerini ürpertiyor. Acil şifalar diliyorum.

Kullanıcı avatarı
tarla__kusu93
Süper Yetkili
Süper Yetkili

Mesaj gönderen tarla__kusu93 »

Sınıfta da muhabbeti geçti.
İnşallah düzelir...