Rijkaard hakemi beğendi

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Rijkaard hakemi beğendi

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard ise karşılaşma sonunda yaptığı açıklamada, genel olarak galibiyeti hakeden taraf olduklarını ifade etti.

Turkcell Süper Lig'de 17. hafta maçında Galatasaray sahasında Gençlerbirliği'ni 1-0 mağlup ederek, maç fazlasıyla liderliğe yükseldi. Galatasaray Teknik Direktörü Frank Rijkaard ise karşılaşma sonunda yaptığı açıklamada, genel olarak galibiyeti hakeden taraf olduklarını ifade etti.

Rijkaard, "Kolay bir maç olmadı. Futbolcularımı galibiyetten ötürü tebrik ediyorum. Lig sonuçta uzun bir maraton ve böyle devam etmek zorundayız. Bazı bölümler hariç, rakip karşısında iyi oynadık. İlk yarıda gol atmalıydık ama başaramadık. İkinci yarı onların da müsait pozisyonları vardı. Galibiyeti hak ettiğimizi düşünüyorum" dedi.

Hakemle devre arasında tartışma içine girmediğini belirten Hollandalı teknik adam, "Rakip oyunu çok fazla durdurdu. Hakemin de buna zemin hazırlamaması gerektiğini söyledim. Yoksa genel anlamda hakem başarılıydı" diyerek sözlerini noktaladı.