Rijkaard'ı öve öve bitiremedi

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Rijkaard'ı öve öve bitiremedi

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Sakatlığı tamamen düzelen ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında sahalara geri dönmeye hazılanan Harry Kewell, Frank Rijkaard’ı övdü.

Sakatlığı tamamen düzelen ve İstanbul Büyükşehir Belediyespor maçında sahalara geri dönmeye hazılanan Harry Kewell, Frank Rijkaard'ı veto etti! Ülkesi Avustralya'da yayımlanan The Sunday Mail gazetesine konuşan Galatasaray'ın yıldız oyuncusu, Avustralya Milli Takımı için ismi geçen Rijkaard'ın, sarı-kırmızılı ekipten ayrılmasını kesinlikle istemediğini söyledi.

Kewell, “Umarım bu ihtimal gerçekleşmez. Onunla, Türkiye'de aynı ortamda olmak bizler için muazzam. Onun burada kalmasını istiyorum. Küçükken, Milan ve Hollanda Milli Takımı'nda oynadığı zamanlarda benim idolümdü. Johan Neeskens ve Frank Rijkaard ile birlikte çalışmak harika. Her ikisi de oyuncuların en iyi yönlerini ortaya çıkartıyorlar. Hücum yapmaya ve seyircileri eğlendirmeye bayılıyorlar. Ben de bunlardan hoşlanıyorum” ifadelerini kullandı.

Yeni fizyoterapisti David Bick ile çalışmaya başladıktan sonra kendisini iyi hissetmeye başladığını da belirten başarılı futbolcu, “Galatasaray'da oynamaya artık hazırım. Hocamızın bana şans verip vermemesi başka bir konu. Dünya Kupası öncesinde maç oynamam gerekiyor” diye konuştu.