"Bir gün Real Madrid'e gideceğim"

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

"Bir gün Real Madrid'e gideceğim"

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Galatasarayımız'ın Brezilyalı futbolcusu Elano BLomer Güney Amerika ülkelerinde yayınlanan ESPA dergisine verdiği röportajda ilginç açıklamalarda bulundu.

Brezilyalı futbolcu, Dünya Kupası'ndan elenmelerine çok üzüldüğünü, ancak Hollanda karşısında ortaya koydukları futbolla bunu hak ettiklerini de ifade etti ve şunları vurguladı:

"Teknik Direktör Dunga beni sürekli Milli Takıma çağırarak, çeşitli pozisyonlarda oynatıyor. Yani ben iyi bir görev adamıyım. Genelde oynadığım takımlarda hocaların kalbine girmeme rağmen, maalesef aynı sevgiyi taraftarlar ve medyadan göremiyorum. Ben bazıları gibi kaza eseri futbolcu olmuş biri değilim. Sahada oynadığım futbol ortada. Brezilya milli formasını rastlantı sonucu üzerime geçirmedim. Hak ederek o formayı giymekteyim. Çok çalıştım ve yeteneğimi geliştirdim. Oysa günümüzde vizyonu olmayan, topu ayağına alan herkes kendini futbolcu sanıyor".

‘Rüyam gerçekleşecek'

Elano, futboldaki tek hedefinin İspanya'da Real Madrid forması giymek olduğunu da ekledi ve "Bu konuda sabırlıyım. O günün geleceğine eminim. Kaka ile yan yana oynamak harika bir duygu olacak. Kaka sakat, ama bir gün düzelecek ve ben de rüyamı mutlaka gerçekleştireceğim" dedi.

Brezilyalı Milli Takımı ile grup maçlarında Dünya Kupası'na iyi başlayan, ancak daha sonra sakatlanan Elano yedek kulübesinde oturmuştu.