Üstünel 'Yokum' dedi

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Üstünel 'Yokum' dedi

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Yeni yönetim kurulunda yer alması için büyük baskı gören Haldun Üstünel, 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlere sadece kongre üyesi olarak katılacak.

4 Mayıs'ta yapılacak olan olağanüstü genel kurul öncesinde kulislerde hareketlilik artmaya başladı. İki başkan adayı Ünal Aysal ve Mehmet Helvacı çalışmalarına son sürat devam ederken; gözler alternatif adaylar üzerine çevrildi. Daha önce yaptığı açıklamada başkanlığa yeniden aday olmayacağını dile getiren Adnan Polat'ın camiadan gelen baskılar karşısında bu kararını yeniden gözden geçirdiği ve başkanlığa aday olmasa bile Aysal ile Helvacı'nın karşısına sert bir rakip çıkartabileceği kulislerde yüksek sesle konuşulmaya başlandı.

Adnan Polat'ın yanı sıra sarı-kırmızılı taraftarların kesinlikle yönetimde görmek istediği Haldun Üstünel de bu konudaki kararını verdi. 14 Mayıs'ta yapılacak olan seçimlerde hiçbir şekilde aday listesinde yer almayacağını ifade eden Üstünel, "Hiçbir oluşumun içerisinde yer almıyorum" dedi. Bir süre daha Galatasaray yönetim kurulunda yer almayacağını dile getiren Üstünel'in yoğun iş temposundan dolayı bu şekilde bir karar aldığı ve yapılacak olan seçimlerde de topluluk olarak hareket etmektense bireysel bir şekilde desteğini vereceği öğrenildi.