O görüntüler kime ait?

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

O görüntüler kime ait?

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Galatasaray TV Genel Yayın Müdürü Hasan Tankaya, gündeme bomba gibi düşen Arda Turan'ı küfürlü forma yorumu hakkında açıklamalarda bulundu ve bu görüntülerin kendilerine ait olmadığını söyledi.

Galatasaray TV Genel Yayın Müdürü Hasan Tankaya, TRT 3'te yayınlanan Futbol Arena adlı spor programında yayınlanan görüntülerin kendileri tarafından servis edildiği iddiaları karşısında NTV Spor'a bir açıklama yaptı.

NTV Spor'da yayınlanan 14-16 programına telefonla bağlanarak Dilara Gönder'in sorularını yanıtlayan Tankaya, görüntülerin Galatasaray TV'ye ait olmadığını hatta bu görüntülerin Galatasaray TV arşivinde bile bulunmadığını söyledi.

Galatasaray Tv'nin arşivine, programına ve ya herhangi bir haberine girmeyen ve hiçbir şekilde kullanılmayan görüntüler. Bunu kayıt ve arşivlerle de doğrulayabiliriz'' diye konuştu.

'Bu görüntüleri sadece Arda'yı değil, Galatasaray'ı da yıpratma politikası olarak yorumlayabiliriz. Şunu özellikle belirteyim, bu görüntüler kesinlikle Galatasaray TV'e ait görüntüler değil. Sezon başında hazırlık kampında forma tanıtımı için yapılan çekimlerin perde arkası görüntüleri. Galatasaray Tv'nin arşivine, programına ve ya herhangi bir haberine girmeyen ve hiçbir şekilde kullanılmayan görüntüler. Bunu kayıt ve arşivlerle de doğrulayabiliriz'' diye konuştu.

Forma tanıtımı için yönetmen Mustafa Altıoklar ile birlikte çalıştıklarını anlatan Tankaya, ''Mustafa Altıoklar ve ekibiyle ortak bir çalışmanın içerisinde çekilen görüntülerdi. Bunlar bir şekilde sızmış, görüntüler kullanılmış. Bu servisi yapanların, görüntüyü yayınlayanların ve arkasında ne varsa ortaya çıkarılabilmesi için Galatasaray hukuk departmanı çalışıyor. Yapanlar ortaya çıkana kadar takipçisi olacağız'' ifadelerini kullandı.

Hasan Tankaya, kimseyi töhmet altında bırakmak istemediklerini dile getirerek, şöyle konuştu: ''Bizim orada Mustafa Altıoklar ve ekibine kamera ve ışık desteğimiz oldu. Fakat bütün kasetler, pazarlama bölümünü ve oradan da Altıoklar'a teslim edildi diye biliyorum ben. Çeşitli iddialar var, görüntüler karşılığında maddi gelir elde etmeye çalışan insanlardan bahsediliyor. Bunun takipçisi hukuk olacak. Bu konuda başvurular yapıldı. Çalıp, sızdırmak ne kadar kötüyse, bu görüntüleri yayınlamak da etik değil. Bu Galatasaray'ın yatak odası, insanlardan empati yapmasını bekliyoruz.''

Kullanıcı avatarı
anamenia
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

O görüntüler kime ait?

Mesaj gönderen anamenia »

Ay aman sanki kendileri hiç küfürlü konuşmuyorlarmış gibi hepsi kocaman adamlar kendi aralarında konuşuyorlar neyini abarttılar ki hem sanki diğer takımlar kendi aralarında şakalaşıp konuşmuyor neyini abarttılar ve ne diye gs tv arşivinde bile olmayan özel bir videoyu böyle halka sergilediler? Yıpratmak için ellerinden geleni yapıyorlar Arda'da kaçsın kurtulsun buradan ya çocuğun her şeyi eleştiriliyor.

Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

O görüntüler kime ait?

Mesaj gönderen raven111 »

anamenia yazdı:Ay aman sanki kendileri hiç küfürlü konuşmuyorlarmış gibi hepsi kocaman adamlar kendi aralarında konuşuyorlar neyini abarttılar ki hem sanki diğer takımlar kendi aralarında şakalaşıp konuşmuyor neyini abarttılar ve ne diye gs tv arşivinde bile olmayan özel bir videoyu böyle halka sergilediler? Yıpratmak için ellerinden geleni yapıyorlar Arda'da kaçsın kurtulsun buradan ya çocuğun her şeyi eleştiriliyor.
Aynen çok doğru söyledin sonuna kadar katılıyorum sana.Gs Tv'de yok böle bi video adamlar açıkladı , forma tanıtım çekimleri kamera arkası bu orda Arda Ayhan şakalaşıyolar Adnan Sezginle küfür ederek.Ordan biriside bunları çekmiş para için satmış başka yerlere, sanki hiç bi takım oyuncusu hiç kimse küfürlü konuşmuyo.Admlar burda takıma küfür etmiyoki dalga geçmek için formaya küfür ediyolar.Arda kendisi açıkladı ben sevmedim bu formayı dedi , Galatasaray'ın rengi sarı-kırmızıdır ve parçalı forma giymek isteriz , ben sonuna kadar Galatasaray'a bağlıyım dedi adam , sırf takımı ve Arda'yı yıpratmak için yapıyolar.Ama Arda bu maçda gereken cevabıda verdi :)