Helvacı'dan Tele'gol'!

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Helvacı'dan Tele'gol'!

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Başkan adaylarından Mehmet Helvacı, mikro blog sitesi twitter aracılığıyla ilk icraatını Telegol programına katılmamak olduğunu söyledi.

Helvacı'dan ilk gol Telegol'e... Galatasaray'da gözler 14 Mayıs'taki seçimin yapılıp yapılamayacağına çevirilirken başkan adaylarından Mehmet Helvacı seçim kampanyasına devam ediyor. Mikro blog sitelerinden twitter'da kendine bir hesap açan Helvacı'nın ilk icraatı ise Telegol programına attığı gol oldu.

Helvacı kendini takip eden kullanıcılardan birinin "Hocam başkan seçilin seçilmeyin sizi şu telegolde görmeyelim duymayalım" şeklindeki sorusuna "Ben de sizin gibi düşünüyorum" sözleriyle cevap verdi ve Telegol'e katılmayacağı tahahhütünü verdi.

Taraftarlar ile site üzerinden dirsek teması kuran Helvacı "Adnan Sezgin'in bugünkü başarısızlıkta payı nedir?" sorusuna "Başarısızlığı kişilere maletmenin doğru olmadığını düşünüyorum. Esas başarısızlık sözkonusu kişide israrcı olan zihniyettedir." diyerek Adnan Polat'ı hedef aldı.

Mehmet Helvacı Ribery ile ilgili sorulan bir soruya ise "Ribery olayının gerçeklerini öğreneceksiniz" diyerek iddialı bir açıklamada bulundu.