Adnan Polat istifa edecek!

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Adnan Polat istifa edecek!

Mesaj gönderen raven111 »

Resim

Galatasaray Başkanı Adnan Polat, dün biraraya geldiği Adnan Öztürk’e garanti verdi...

Galatasaray yönetimin mali genel kurulda idari olarak ibra edilmemesinin ardından başlayan sıkıntılı süreç geride kalan 1 ayda katlanarak artarken, yaşananların baş sorumlusu olarak gösterilen başkan Adnan Polat kulübün kötülüğünü istemediğini, krizin büyümesi halinde kaosu çözeceğinin garantisini verdi.

Başkan adayı Ünal Aysal'ın listesinde yer alan ve son seçimde de rakibi olan Adnan Öztürk dün Mecidiyeköy'deki kulüp binasında Adnan Polat ile biraraya geldi. Saat 13.00'te gerçekleşen görüşmede Öztürk, nezaket için geldiğini belirtirken başkan Polat'a "Başkan, kulübün durumu iyi değil. Kaosa doğru gidiyoruz. Kulübün önünü tıkamak sana yakışmaz. Buna bir çözüm bulalım" önerisinde bulundu.

Adnan Polat ise Adnan Öztürk'ün sözlerine "Benim amacım kulübün önünü tıkamak değil. G.Saray'ı çok seviyorum böyle bir kötülük yapmak istemiyorum. Eğer 3 Mayıs'taki ara duruşmada ihtiyati tedbir kalkmaz ve bu karar bütün seçim olasılıklarını kapsarsa söz veriyorum ben ve arkadaşlarım istifa edeceğiz, kulübün önünü açacağız" karşılığını verdi.

Bunun üzerine Adnan Öztürk. başkan Polat'a centilmence hareketi nedeniyle teşekkür edip kulüp binasından ayrıldı.