Fabiano'dan haber var!

Galatasaraylıların yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Mesajlar: 1181
Kayıt: 23 Kas 2008 [ 10:47 ]

Fabiano'dan haber var!

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasarayımızın transfer etmek istediği Brezilyalı oyuncu Luis Fabiano, transferi ile ilgili önemli açıklamalarda bulundu.

Resim

Galatasarayımızın transfer gündeminde bulunan Brezilyalı golcü Luis Fabiano, Sao Paulo kulübünden ayrılmak istemediğini söyledi.

Kulübümüzün resmi internet sitesinde Luis Fabiano ile ilgilendiğini yazmasının ardından bu olayı duyan Brezilyalı oyuncu, Galatasaray kulübü ile bir görüşmesi olmadığını ve Twitter'den Sao Paulolu taraftarların içini rahatlatan bir mesaj yayınladı.

Luis Fabiano mikro blog sitesi twitter'dan yayınladığı mesajda, "Benim ile ilgilenen Avrupa kulübü ile benim hakkımda çıkan yorumlara açıklık getirmek istiyorum. Herhangi bir görüşme yok ve sadece iyileşip ilk maçıma çıkmak istiyorum. Sao Paulo'ya para için gelmedim ve bu nedenle de buradan ayrılmayacağım" ifadelerini kullandı.

Sao Paulo'ya transfer olduktan sonra sakatlık geçiren Luis Fabiano, sağ bacağındaki yarı kiriş kas bölgesinden ameliyat oldu ve Ağustos ayında oyuncunun sahalara dönmesi bekleniyor.

Paranın kariyerindeki en önemli şey olmadığını söyleyen Fabiano, Sao Paulo'da kalma isteğini dile getirdi. Sao Paulo kulübü golcü oyuncusu İspanya'nın Sevilla kulübünden 7.6 milyon euro(17 milyon dolar civarı)'luk bir bonservis bedeli karşılığında transfer etmişti.

Kulübümüz ise 3 Temmuz günü resmi internet sitesinden yaptığı açıklamada, Sao Paulo kulübü ile Fabiano transferi hakkında görüşme talep ettiklerini ve Luis Fabiano ile yapılacak ilk görüşmenin 4 Temmuz günü kulübü ile gerçekleşeceğini söylemişti.

Luis Fabiano Twitter hesabından kulübünde kalmak istediğini yinelerken, konu hakkında Galatasaray ve Sao Paulo kulüplerinin resmi internet sitelerinde henüz bir açıklama bulunmuyor.Cevapla