Ünal Aysal, taraftara kulak verdi.

Galatasaraylıların yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Mesajlar: 1181
Kayıt: 23 Kas 2008 [ 10:47 ]

Ünal Aysal, taraftara kulak verdi.

Mesaj gönderen raven111 »

Sarı-kırmızılı taraftarların Lauro transferine büyük tepki göstererek "Seni istemiyoruz Lauro" şeklinde görüş bildirmeleri, Galatasaray'ın transfer harekatına da yeni bir boyut kazandırmış oldu.

Resim

Galatasaray'da transfer harekatı tüm hızıyla devam ederken kaleci transferinde yönetici Abdürrahim Albayrak'ın Lauro ile ilgili açıklamaları gündeme bomba gibi düşmüştü. Albayrak, Internacional'ın 3. kalecisi Lauro ile her konuda anlaştıklarını dile getirerek transferin bitme noktasında olduğunu belirtmişti.

Sarı-kırmızılı taraftarların Lauro transferine büyük tepki göstererek "Seni istemiyoruz Lauro" şeklinde görüş bildirmeleri, Galatasaray'ın transfer harekatına da yeni bir boyut kazandırmış oldu. Gelişmelerden haberdar olan Başkan Ünal Aysal, "Dünya çapında bir kaleci" sözünde durarak ibreyi Muslera'ya çevirdi. Her konuda anlaşılan Lauro transferinden ise vazgeçildi.

Yaşanan gelişmelerin ardından fatura Albayrak'a kesilse de, Muslera transferinde de az da olsa kararsızlığa düşen Galatsaray yönetimi, bu transferde bir nevi taraftarların da nabzını tutmuş oldu.

Lauro'yu istemeyen sarı kırmızı renge gönül verenler, bu transferin gerçekleşmemesi için çeşitli sosyal platformlarda seslerini duyurmuş ve Muslera'nın transfer edilmesi yönünde görüş bildirmişlerdi. Böylelikle ucuz kaleci transferinden vazgeçen yönetim, daha yüksek maliyetli ve gelecek vaadeden Muslera'yı Copa America'nın ardından Türkiye'ye getirmeye hazırlanıyor.Cevapla