Muslera transferi tamamlandı!

Galatasaraylıların yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Mesajlar: 1181
Kayıt: 23 Kas 2008 [ 10:47 ]

Muslera transferi tamamlandı!

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray, Lorik Cana'nın takası karşılığında Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera'nın transferini tamamladı. Resmi açıklamanın kısa sürede yapılması bekleniyor.

Resim

Galatasaray'da Lorik Cana takımdan ayrıldı ve Lazio'ya imza atmak için İtalya'ya uçtu. Lorik Cana'nın Lazio'ya transfer olması Fernando Muslera'nın transferini de netleştirdi.

Galatasaray uzun bir süredir peşinde olduğu Fernando Muslera'nın transferi için Lazio ile her konuda anlaşmaya vardı. Galatasaray'ın Muslera transferini kısa sürede resmi olarak açıklaması bekleniyor.

Galatasaray'ın Fernando Muslera'nın transferini noktaladığını Lorik Cana'nın menajeri Ceylan Çalışkan da açıkladı. Lorik Cana ile Fernando Muslera'nın takas olduğunu ifade eden Ceylan Çalışkan, Uruguaylı kalecinin Galatasaray'a büyük bir katkı sağlayacağını belirtti.

Lorik Cana'nın Galatasaray'dan ayrılma durumu hakkında açıklamalarda bulunan Çalışkan, "Lorik Cana'ya Avrupa'nın çeşitli takımlarından teklif geldi ve biz bu teklifleri Galatasaray'a ilettik ancak transfer gerçekleşmedi. Lazio, Cana'yı çok istedi ve Cana da bu teklife sıcak baktı. Aynı zamanda Galatasaray'ın kaleci Muslera'yı da transfer etmek istemesi bu transferde etkili oldu. Cana ve Muslera karşılığında transfer gerçekleşti. Ben açıkcası Fernando Muslera'nın Galatasaray'da çok başarılı olacağını düşünüyorum. Genç ve gelecek vaadeden bir kaleci, Galatasaray gerçekten çok iyi bir transfer gerçekleştirdi" dedi.Cevapla