İmparator kanunları.

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

İmparator kanunları.

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray'da Terim rüzgarı esmeye başladı! Teknil direktör Fatih Terim ile daha önceden tanışma imkanı bulamayan bazı futbolcular Avusturya kampında 'İmparator'un kanunları...

Resim

Avusturya yolculuğu öncesinde "Kampta birbirimizi tanıyacağız" diyen Fatih Terim, geçmişte G.Saray ya da milli takımdan kendisiyle çalışma fırsatı bulamayan futbolcularına "Terim kanunları"nı anlattı. Önceki gün takımı toplantı salonunda toplayan Fatih Terim, isteklerini şöyle sıraladı:

* Takım içinde konuşulan takım içinde kalır. Medyaya haber sızdıran takımdan gider.

* Antenmanlar ve maçlar dışında güleriz, eğleniriz ama işimizi yaparken disiplinsiz davranan benimle çalışamaz.

* Sahada eli belinde futbolcu istemiyorum. Bu benim için çok önemli

* Kampta kahvaltı ve yemeğe tam takım başlayacağız, tam takım bitireceğiz. Geciken cezayı öder.

* Antrenmanlarda topa sertliğe müsaade ederim ama takım arkadaşına kasıtlı gireni de affetmem. Bunu iyi bilin!

* Galatasaray'da ağabey futbolcular gençlere örnek olur, aile olduğumuzu gençlere hissetirmek ağabeylerin görevidir.

* Takım kaptanı Arda'dır. Onun söyledikleri benim söylediklerimdir.

DEDELİK PROVASI TERİM'İN

Avusturya kampının üçüncü gününü geride bırakan Galatasaray'da kampın yıldızı Fatih Terim... Tecrübeli teknik adam, gerek taraftarlarla gerekse basın mensupları yakın ilgilenerek takdir topluyor. Terim, sabah idmanına getirilen minik bir Galatasaray taraftarı ile yakından ilgilenirken, adeta dedelik provası yaptı. Çalışma öncesi ise düdüğünü ayağında sektirerek, öğrencisi Ceyhun Gülselam dahil herkesin ilgi odağı oldu.