Terim'den hesapta olmayan transfer isteği!

Galatasaraylıların yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Mesajlar: 1181
Kayıt: 23 Kas 2008 [ 10:47 ]

Terim'den hesapta olmayan transfer isteği!

Mesaj gönderen raven111 »

Teknik direktör Fatih Terim, sürpriz bir transfer hamlesi daha yaparak yönetiminden öncelikli olarak bir mevkiiye daha transfer yapmasını istedi. İşte detaylar...

Resim

Galatasaray'da transferin 'olmazsa olmaz' iki bölgesi var... Biri forvet, diğeri ise kale... Ancak sarı kırmızılıların bu iki takviyenin ardından sürpriz bir transfere imza atma ihtimali belirdi.

“Mücadele gücü yüksek ve 2000 yılında olduğu gibi pres yapan bir orta saha” üzerine vurgu yapıp, kafasında G.Saray'ın oyun modelini kuran teknik direktör Fatih Terim'in bir de sağ bek transferi istediği belirtildi.

İmparator'un, Galatasaray'da yıllardır göz ağrısı olan Sabri Sarıoğlu'nun hızı, mücadelesi ile orta sahada oynatmak istediği ve sağ beke de 'forvet ile kaleci' alınmasının ardından şartların oluşması halinde takviye talep ettiği ifade edildi.

UJFALUSI DA SAĞ BEKE GEÇEBİLİR

İmparator'un mevcut kadro ile oluşturmak istediği orta sahanın ise 'rakibi boğan ve pres gücü yüksek' özelliği ile 3 futbolcunun üzerine durduğu belirtildi. Terim'in, orta sahada Selçuk, Yekta ve Sabri ile mücadelesi üst düzeyde olan 3 genç oyuncu ile rakiplere karşı ortada baskı kurmak istiyor. Yıllardır sarı kırmızılı takımın sağ bekin değişilmez ismi Sabri'den ise Terim'in istediği bir futbolcunun transferi halinde kendisini orta sahaya çekip, arkaya yani sağ bekte bu kez farklı bir kişiyi oynatacağı belirtildi. Bu arada gerekli transferin uygun şartlar halinde yapılması beklenirken, Ujfalusi'nin de sağ bekte oynayabilecek olması avantaj olarak görülüyor.Cevapla