Kazım Kazım da 'arkadaşlık' dedi.

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Kazım Kazım da 'arkadaşlık' dedi.

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray'ın başarılı oyuncularından Kazım Kazım, Avusturya kampında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu.İşte o açıklamalar...

Resim

Galatasaray'ın başarılı oyuncularından Kazım Kazım, Avusturya kampında basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Avusturya kampında oluşan arkadaşlık ortamının altını çizen Kazım şu ifadeleri kullandı;

"Öncelikle takım içerisindeki arkadaşlık üst seviyede... Hepimiz aynı şey için mücadele ediyoruz ve takım içerisinde müthiş bir rekabet var. Bu rekabetin takımın başarısında büyük bir rol oynayacağını düşünüyorum. Johan Elmander ve Tomas Ujfalusi gerçekten harika oyuncular. Bu iki transferinde olumlu transferler olduğunu söyleyebilirim. Biz futbolcular olarak da hem Elmander ve Ujfalusi'den öğrenecek çok şeyimiz var. Tabii ki onlar için de Türkiye farklı bir tecrübe...

Galatasaray taraftarının coşkusunu gördükleri anda yaptıkları tercihten memnun kalacaklarına eminim. Şu anda ailemi çok özledim. Onlar ile her gün telefonda konuşuyorum ve bu şekilde motive olmaya çalışıyorum. Takım içerisinde müthiş arkadaşlık bazı özlemleri de dizginliyor aslında... Avusturya kampı müthiş geçiyor ve takım olarak sezona çok iyi başlayacağımızı düşünüyorum."