İşte Tugay'ın Terim'e önerdiği o isim.

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

İşte Tugay'ın Terim'e önerdiği o isim.

Mesaj gönderen raven111 »

Fatih Terim'in 'Benim gözüm kulağım olacak' dediği Tugay Kerimoğlu, Arjantin'de düzenlenen Copa America'da sürpriz bir ismi radarına aldı. İşte Tugay Kerimoğlu'nun Fatih Terim'e önerdiği o isim...

Resim

Orta saha ve forvete takviye yapmak için Copa America'yı Arjantin'de takip eden G.Saray'ın listesine yeni bir isim daha girdi.

Akşam gazetesinin haberine göre; Fatih Terim'in 'Benim gözüm kulağım olacak' dediği Tugay Kerimoğlu, Şili Milli Takımı'nın orta saha oyuncusu Waldo Ponce'nin alınması yönünde rapor verdi. Peru'nun santrforu Guerrero'yu takip ederken Ponce'ye hayran kalan Tugay Kerimoğlu, hemen Ponce'nin menajeri Luis Paillan ile irtibata geçti.

BENİM İÇİN BİR EFSANESİNİZ

Görüşmeye Waldo Ponce de katıldı. İngiltere Premier Ligi'ne hayran olduğunu belirten 29 yaşındaki Ponce, Tugay Kerimoğlu'na 'Sizin gibi bir efsaneyle tanıştığım için kendimi şanslı sayıyorum' dedi. Bu görüşmenin ardından Tugay Kerimoğlu'nun Fatih Terim'e Waldo Ponce hakkında övgü dolu sözler söylediği öğrenildi. G.Saray'ın Paulo Guerrero'nun yanı sıra Ponce için de önümüzdeki günlerde girişimlere başlayacağı bildirildi.

2.5 MİLYON EUROYA BİTER

Bu arada Fransız basını, Ponce için Lille, Bordeaux, Udinese, Bayer Leverkusen ve Real Betis'in de devrede olduğunu öne sürdü. Waldo Ponce'nin formasını giydiği Meksika'nın Cruz Azul takımının ise 2.5 milyon euro bonservis bedeline ikna olacağı da gelen haberler arasında... Ön libero olarak görev yapan Ponce, ihtiyaç duyulduğunda savunmanın göbeğinde de başarıyla oynayabiliyor.