Transferde yeni strateji; "SIR"

Galatasaraylıların yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Mesajlar: 1181
Kayıt: 23 Kas 2008 [ 10:47 ]

Transferde yeni strateji; "SIR"

Mesaj gönderen raven111 »

Drogba, Forlan, Reyes ve Fabiano hayal kırıklığından sonra sessiz gitmeyi tercih eden sarı-kırmızılıların operasyonundan sadece Ünal Aysal, Fatih Terim ile Ali Dürüst'ün haberi var.

Resim

Galatasaray, transfer konusunda yeni bir strateji geliştirdi. Cim-Bom'un, adı şu ana kadar medyaya yansımamış çok önemli bir oyuncuyu kısa bir süre sonra kadrosuna katmaya hazırlandığı ortaya çıktı. Drogba, Forlan, Reyes, Fabiano gibi dünya yıldızlarıyla ilgilenen ve girişimleriyle taraftarını heyecanlandıran ancak imza attıramadığı için eleştirilen sarı-kırmızılılar şimdi tedbirli davranmaya başladı.

Daha önceki transfer görüşmelerinde gizlilik kuralarına özen göstermeyen Galatasaraylıların bu kez operasyonu sessiz ve derinden yürüttüğü, bu ismi yalnızca Teknik Direktör Fatih Terim ile beraber, Başkan Ünal Aysal ve 2. Başkan Ali Dürüst'ün bildiği öğrenildi. Sarı-kırmızılıların kendi aralarında yaptıkları değerlendirmede, ortalığı ayağa kaldıracak ismin sızmaması için her türlü önlemi aldıkları vurgulandı.

CAMBIASSO'DAN İYİ...

Sarı-kırmızılıların kendi aralarında, "Bu transferi yaparsak sadece yurt içinde değil, uluslararası anlamda da geniş yankı uyandıracağız. Ancak titiz hareket etmek zorundayız. Çünkü taraftarın beklentisi yükseldi. Bunu karşılamak için de sabırlı ve doğru hamleler geliştirmeliyiz” ifadelerini kullandığı belirtildi.

Galatasaray'ın yeni transfer projesinin, Cambiasso'dan daha fazla ses getirecek bir isim olduğu, oyuncunun popülaritesiyle, kombine ve forma satışlarında patlama yaratacağı belirtildi.Cevapla