"Milan Baros'a ihanet etti"

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

"Milan Baros'a ihanet etti"

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray, Türk Telekom Arena'da Bursaspor ile oynadığı kritik maçı 2-1 kazandı. Sarı-kırmızılı takıma galibiyeti getiren golü son dönemde çok eleştirilen Çek yıldız Milan Baros kaydetti.

Resim

G.Saray'ın galibiyetiyle kendinden geçen yönetici Abdürrahim Albayrak, Baros'un gol sevincinde yanındakileri sakatladı. 10'ar bin dolar prim sözü veren Albayrak, zaferi oyuncularla halay çekerek kutladı

Yönetici Abdürrahim Albayrak,maç sonu “Hakikaten bugün çok heyecanlandım" dedi. Albayrak şöyle konuştu: “Bir ara su yetiştirdiler. Her halde onu içtiğimde ne kadar mutlu oldum bilemezsiniz. Çok mutluyum. Başkanımız Ünal Aysal'a teşekkür ediyorum. Akşam kampı arayıp tüm futbolcularla tek tek konuştu, moral verdi. Hocamıza da öyle. Baros'u Çekoslavak (Çek Cumhuriyeti) Milli Takımı hocası yerden yere vurdu, ona ihanet etti. Fatih hoca da, herkes ondan memnun. Göreceksiniz daha neler yapacak. Soyunma odası muhteşemdi... 10'ar bin dolar prim söyledim. Yarın banka hesaplarına yatacak. Soyunma odasına girmek bu kadar pahalımı? 2. golü attığımızda beni görecektiniz. Hasan Tankaya ve masör Erkan'ı sakatlamışım. Bunun üzerine ‘Yedek futbolcuları yanına oturtmayın' dedi Fatih
hocam."

Bu arada futbolcular, soyunma odasında Albayrak'a sarılarak birlikte halay çekti ve ve galibiyetle gelen primi kutladı.