Sercan Yıldırım özür diledi

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Sercan Yıldırım özür diledi

Mesaj gönderen raven111 »

Oyuncumuz Sercan Yıldırım, Bursaspor ile oynadıkları karşılaşmada golde büyük etkisi olduğu gerekçesi ile bir özür dileme mesajı yayınladı.

Resim

Spor Toto Süper Lig'in 6. haftasında Galatasaray ile Bursaspor ile oynanan karşılaşmada, müsait pozisyonda topu kornere yollayarak, takımımızın yediği golde büyük etkisi olan Sercan Yıldırım açıklamalarda bulundu.

Mikro blog sitesi twitter üzerinden taraftarlardan özür dileyen genç oyuncu; "Arkadaşlar top dönerek ve hızlı geliyordu ben uzaklaştırmak istedim ama ters tarafa gitti zeminin de azizliğine uğradım. Herkesten özür dilerim" ifadelerini kullandı.

İlerideki maçlarda daha dikkatli olacağını da belirten Sercan; "Emin olun daha da iyi olacağım. Bunun için size söz veriyorum. Bu maçta tüm arkadaşlarımı içten kutluyorum. Saygılar. İyi geceler" sözleri ile açıklamasını noktaladı.

Maç sonunda yenilen gol hakkında konuşan teknik direktör Fatih Terim de; "Sercan'a topu dışarı at dediler. O gitti kornere attı. Sercan henüz 21 yaşında bir genç. 2-1 kazansak da 1-1 berabere de bitse bu hareketi bizim tarafımızdan gündeme alınacaktı. Nasıl olması gerektiği izah edilecek. Sercan'ı kazanmaya çalışıyoruz" demişti.