Aramıza dön Erhan ağabey

Galatasaraylıların yeri...
Cevapla
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi
Mesajlar: 1181
Kayıt: 23 Kas 2008 [ 10:47 ]

Aramıza dön Erhan ağabey

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray Spor Kulübü'nün unutulmaz oyuncularından Erhan Önal yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye kaldırıldı. Webaslan olarak Önal'a acil şifalar diliyoruz.

Resim

Galatasaray Spor Kulübü'nün unutulmaz oyuncularından Erhan Önal yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye kaldırıldı. Beyin kanamasından dolayı hastaneye kaldırıldığı ileri sürülen Önal'a ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz.

Erhan Önal'ın Galatasaray'da birlikte forma giydiği eski takım arkadaşlarından Ayhan Akbin, Önal ile her pazartesi Beylerbeyi'ndeki sahada maç yapmak için buluştuklarını belirterek şu açıklamayı yaptı:

"Erhan maç için sahaya geliyor. Hazırlanırken aniden yere yığılıyor. Hemen orada bulunanlar tarafından Haydarpaşa Hastanesi'ne kaldırılıyor. Doktorlar beyin kanaması geçirdiğini tespit ediyorlar. Bize söylenen, durumunun ciddi olduğu. Allah'tan ümit kesilmez. Umutla iyileşmesini bekliyoruz."

Kulübümüzden yapılan "Geçmiş olsun" açıklamasında şu ifadelere yer verildi;

"Futbol takımımızın unutulmaz oyuncularından Erhan Önal’ın yaşadığı bir rahatsızlıktan dolayı hastaneye kaldırıldığını üzüntüyle öğrenmiş bulunuyoruz.

Eski sporcumuza ve yakınlarına geçmiş olsun dileklerimizi iletiyor, Erhan Önal’ın en kısa zamanda eski sağlığına kavuşmasını temenni ediyoruz"Cevapla