". . . Çünkü orası benim evimdi"

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Muslera, Uruguay ile İtalya arasında oynanacak olan hazırlık maçından önce basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Resim

Galatasaray'ın Uruguaylı file bekçisi Fernando Muslera kısa bir aranın ardından yeniden İtalya'ya döndü. Uruguay'ın İtalya ile oynayacağı maç için İtalya'ya giden Muslera, burada basın mensuplarının kendisine yönelttiği soruları yanıtladı. Yeniden İtalya'da olmaktan dolayı mutlu olduğunu belirten Muslera, eski takımı Lazio'nun stadına yeniden çıkakacak olmasını 'Duygusal' olarak tanımladı.

Lazio'da harika zaman geçirdiğini belirten Muslera, "Yeniden burada olmak bana heyecan veriyor. Uruguay ile uzun bir süre oynadığım Olimpiyat Stadı'na yeniden çıkacak olmam gerçekten duygusal bir durum. Çünkü orası benim evimdi." ifadelerini kullandı.

Lazio'dan eski takım arkadaşlarının bir kısmı ile hala temas olduğunu belirten Uruguaylı file bekçisi, "İtalya'da her zaman harika insanlarla tanıştım ve bu dostlukları sonuna kadar sürdürmek istiyorum" ifadelerini kullandı.

Uruguay'ın 2014 Dünya Kupası Elemeleri'nde Şili'yi 4-0 yendiği maçta iyi bir performans gösteren Fernando Muslera, Uruguay ile İtalya arasında oynanacak olan hazırlık maçından bir gün sonra Türkiye'ye dönecek.

Resim

Kullanıcı avatarı
123BAL
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen 123BAL »

:D :heh: :haha: ;) :( :hayiir: :yuh: :huh: :oops: :slm: =D> :hoba: :tuh: :(( :meşgul: :lutfen: :gülegüle: :neee: :dayak: :hıh: :susss: :hmm: :oley: :ajan: :!: :?: :turkce: :fikir: :ok: