Karar senin. . .

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Karar senin. . .

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray'ın transfer listesinde bulunan Manchester United'ın Bulgar golcüsü Dimitar Berbatov için sürpriz bir takım daha devreye girdi ancak yıldız oyuncu kararı devre arasında verecek.

Resim

Avrupa'da transfer piyasasını adeta alabora eden Rusya Ligi takımlarından Anzhi gözünü bu kez Galatasaray'ın da talip olduğu Dimitar Berbatov'a dikti. Berbatov için ara transfer döneminde 15 milyon sterlini gözden çıkartan Anzhi, Bulgar golcüye ise yıllık 7.5 milyon sterlin teklif edecek.

Konu hakkında açıklamalarda bulunan Bulgar yıldızın menajeri Emil Danchev, "Berbatov'un Manchester'da mutlu olmadığını biliyoruz. İyi bir teklif olması halinde de Manchester'ın bu teklifi değerlendireceğinin sinyallerini aldık. Berbatov ile şu ana kadar bir görüşme olmadı ancak bu görüşmenin olmayacağı anlamına gelmez. Öncelikli olarak Anzhi ve Manchester United kulüplerinin görüşmesi gerekiyor" dedi.

Öte yandan İtalyan basınında haberlerde Napoli Başkanı Aurelio de Laurentiis'in Berbatov'un transferi için girişimlere başlayacağı kaydedildi.

Takımın yıldız ismi Edinson Cavani'nin satılma ihtimaline karşın, sözleşmesi sona erecek olan Berbatov'un, Napoli'ye transferinin gerçekleşebileceğinin yazıldığı haberde oyuncuyu yakından takip eden takımların başında Galatasaray ve Paris Saint Germain'in de olduğu belirtildi.

Geçtiğimiz günlerde İngiliz basınına açıklamalarda bulunan Berbatov ise hakkında çıkan iddialara; "Benim işim şu anda çalışarak formayı kapmak ve Sir Alex Ferguson'un bana şans tanımasını beklemek. Basında Sir ile sorunlarım olduğu söyleniyor ancak bu haberlere aldırış etmemeyi artık öğrendim" şeklinde cevap vermişti.