Ve söz Aysal'da!

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Ve söz Aysal'da!

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, Xherdan Shaqiri'nin transferindeki son durumu değerlendirdi. İşte Aysal'ın sözleri..

Resim

20 yaşındaki oyuncu ile her konuda anlaştıklarını söyleyen Ünal Aysal, "Shaqiri'nin transferiyle bizzat ilgileniyorum. Basel ile bonservis problemini çözmeye çalışıyorum. 'Sona yaklaştık' diyebilirim" dedi

Sabah gazetesinde yer alan habere göre; Galatasaray Başkanı Ünal Aysal'ın yurt dışında olmasının nedeni ortaya çıktı. Ünal Aysal, Xherdan Shaqiri transferinden şike soruşturmasına kadar birçok önemli soruya cevap verdi.

Öncelikle "Shaqiri Galatasaray formasını giyecek mi?" sorusunu cevaplandıran sarı-kırmızılı başkan, "Bu transfer ile bizzat ben ilgileniyorum. 'Sona yaklaştım' diyebilirim. Shaqiri ile ilgili her konuda anlaştık, sadece Basel kulübü ile bonservis bedelini çözmeye çalışıyorum. Bu transfer inşallah bitecek..." cevabıyla taraftarına müjdeyi verdi.

'TEK SORUMLU BENİM'

Yönetiminde çatlak sesler çıkmadığını savunan Ünal Aysal, "Galatasaray ne zaman iyiye gitse, ortaya değişik şeyler atılıyor. Her yönetim içinde fikir ayrılıkları olabilir. Bunlar çözülmeyecek konular değil. Ali Dürüst ile Sedat Doğan'ın yaşadığı sorun bana da geldi. Büyütülecek bir şey yok. Çözüm olarak iletişimi kendime bağladım, bu konuda tek sorumlu benim" ifadesini kullandı. "Şike olaylarındaki görüşüm hiç değişmedi" diyen Aysal, "Galatasaray'a zarar verecek her karara karşıyım. Bizim başka kulüplerle sorunumuz yok" açıklamasını yapmakla yetindi. İkinci Başkan Ali Dürüst de "Sedat Doğan ile şahsi bir kavgam yok. Başkanımız gerekli ültimatomu verdi" dedi.