Bari siz yapmayın.

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Bari siz yapmayın.

Mesaj gönderen raven111 »

Sarı-kırmızılı yönetimin iki önemli ismi Adnan Öztürk ile Abdürrahim Albayrak, Beşiktaş maçı öncesinde tartıştığı belirlendi...

Resim

Galatasaray'da huzursuzluk her an bir yerden patlak veriyor. Bu kez Sarı-kırmızılı yönetimin iki önemli ismi Adnan Öztürk ile Abdürrahim Albayrak, Beşiktaş maçı öncesinde hararetli bir tartışma yaşadılar. Sarı kırmızılı iki yöneticinin şiddetli tartışmasına ise şu olayın neden olduğu öğrenildi.

DHA'nın haberine göre; Yönetici Adnan Öztürk, Beşiktaş maçı için eski yönetici Fatih Gökşen ile oğlunu davet etti. Ancak Öztürk henüz loca girişine gelmediği için kapıdaki görevliler tanıdıkları Fatih Gökşen'i içeri aldılar. Ancak durumu gören Abdürrahim Albayrak'ın, Fatih Gökşen içeri girdikten sonra kapıdaki görevlileri azarladığı ve "neden biletsiz içeri aldınız" diyerek çıkıştığı öğrenildi. Olayın duyulması üzerine Adnan Öztürk yönetici arkadaşı Abdürrahim Albayrak'ın üzerine yürüyerek, "Sen benim misafirimi nasıl biletsiz içeri girmemekle suçlarsın diyerek" bağırdığı öğrenildi. Galatasaray'ın iki yöneticisinin böyle bir olay yüzünden tartışması, tartışmayı gören kulüp üyeleri tarafından, sarı kırmızılı yönetimdeki birlikteliğin çatırdadığını gösteren önemli bir neden olarak gösterildi.

Bu tartışmanın diğer ismi Fatih Gökşen ise, "Adnan Öztürk'ün devetlisi olarak gittim. Böyle bir tutumla karşılaştım. Ben her maç benden bilet isteyen dostlarıma onlarca bilet alan, bu kulübe yıllarca emeği geçmiş biriyim. Abdürrahim'in bu tavrına üzüldüm ve maçı izlemeden stadı terkettim" diye konuştu.