Hamit olayının perde arkası

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Mesaj gönderen raven111 »

Hamit'in Galatasaray'a transferinin ardından Ercan Saatçi tarafından ortaya atılan iddia gündeme bomba gibi düşmüştü. Hamit ile konuşan Fenerbahçeli isim merak konusuydu ve bu ismin kim olduğu ortaya çıktı.

Resim

Hamit hakkında ortaya atılan iddialar zehir gibi. Fenerbahçeliliği ile tanınan Ercan Saatçi, "Hamit F.Bahçeli bir futbolcuya 'Terim'le çalışmak istemiyorum' dedi. Kocaman'la anlaştı, fakat G.Saray'a gitti. Para için Fener'i kullandı" diye yazdı. Hamit hakkındaki suçlamalar büyük yankı yarattı. G.Saraylılar, Saatçi'ye tepki gösterirken, Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten, "Hamit ile konuşan Volkan Demirel" dedi.

F.Bahçe camiasına yakınlığı ile bilinen Ercan Saatçi'nin dün Hürriyet'te yayımlanan, "Alo ben Hamit... Fatih Hoca'yla çalışmak istemiyorum!" başlıklı yazısı, ortalığı fena karıştırdı. Hamit Altıntop'un G.Saray'a transferine ilişkin çok ciddi iddiaların ortaya atıldığı yazı, bir anda günün konusu oldu. Başta twitter olmak üzere sosyal medyada 1 numaralı tartışma maddesi olan yazıda Saatçi, F.Bahçeli bir futbolcu ile Hamit Altıntop arasında geçtiğini ileri sürdüğü bir konuşmayı kaleme almıştı...

G.SARAYLILAR ÖFKELİ

Yazıyı okuyanlar Hamit Altıntop ile telefon görüşmesini Ercan Saatçi'ye anlatan F.Bahçeli oyuncunun kim olabileceği konusunda tahmin yürütürken yaparken, Vatan Gazetesi Spor Müdürü İbrahim Seten twitter'ına, "O futbolcu Volkan Demirel" diye yazdı. Olay yaratan yazıdan çıkan sonuçlara göre Hamit Altıntop ile ilgili iddialar da aldı başını yürüdü. Yeni transferimiz, takımına daha adımını atmadan moral bozma çalışmaları da hemen başladı. Hamit'i transfer edemeyen rakip kulüp, basın yoluyla ortamı bulandırmaya çalışsa da, milli futbolcunun böyle bir şey yapma ihtimalini düşünmek; Hamit Altıntop gibi bir yıldıza yakıştırılamaz.

Saatçi'nin yazısı F.Bahçe ile G.Saray taraftarlarını da karşı karşıya getirdi. Sarı-Lacivertliler bu yazıdan hareketle Hamit'e tepki gösterirken, Sarı-Kırmızılılar Saatçi'nin 'F.Bahçeli' kimliğine vurgu yapıp, iddiaların doğru olamayacağını savundu. G.Saraylılar, "Bu yazı F.Bahçeliler'in kamuoyunu yönlendirme çabalarının bir ürünü" dedi.

HAMİT'İN AĞZINDAN ÇIKTIĞI İDDİA EDİLEN KONUŞMASI...

Alo ben Hamit...
Fatih Hoca'yla çalışmak istemiyorum!
H: Alo kardeşim...?
X: Naber Hamitciğim...
H: Yaa níapalım şu takım işini düşünüyorum...
X: Ne oldu ki?
H: Şimdi beni G.Saray istiyor ama...
X: Ama?
H: Yaa ben Fatih Hocaíyla çalışmak istemiyorum...
X: Niye?
H: Yaaa biliyorsun, gurbetçileri pek sevmiyor... Senden rica etsem beni Aykut Hocaíyla görüştürür müsün? Onunla çalışmayı çok istiyorum...
X: Tamamdır kardeşim...

Kullanıcı avatarı
mimari
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen mimari »

ya bu ercan kadar neyse hadi söylemeyeyim başıma dert açılmasın, ama böyle adamları nasıl alıyorlar yazı yazdırıyorlar belli değil. yalan dolanla fb li taraftarlara yaranmaya çalışıyor yazıklar olsun..