Selçuk İnan çok sevindi!

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
raven111
Bölüm Yetkilisi
Bölüm Yetkilisi

Selçuk İnan çok sevindi!

Mesaj gönderen raven111 »

Galatasaray'ın başarılı orta saha oyuncusu Selçuk İnan, Bursaspor maçının ardından değerlendirmeler yaptı.

Resim

Galatasaray'ın başarılı orta saha oyuncusu Selçuk İnan, Bursaspor'u 3-2 mağlup ettikleri karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulundu. Basit hatalar yaptıklarına değinen yetenekli futbolcu, Burak Yılmaz'ın gol sevinci yaşamasına hakkında da konuştu.

Takımın performansı değerlendiren Selçuk, "İstediğimiz galibiyeti zor da olsa aldık. Maça pozisyonları bularak başladık gol de attık ama içgüdüsel olarak skoru koruma çabası içerisine girdik. Neden öyle olduğunu biz de anlamadık. Akabinde golü de yedik ama sonrasında çevirmesini bildik. İyi mücadelenin sonucunda galip gelmek mutluluk verici." dedi.

Sarı-kırmızılı takımın sonradan da maçı çevirme özelliği hakkında konuşan A Milli futbolcu, "Geçen seneden beri birçok böyle maç yaşadık. Ne olursa olsun elimizden geleni yapmaya çalışıyoruz. Son maçlarda çok şanssız goller yiyoruz. Duran toplardan yine 2 gol yedik. Daha çok çalışmamız ve konsantre olmamız gerekiyor. Ne olursa olsun maç 90 dakika..." ifadelerini kullandı.

Selçuk İnan, Burak Yılmaz'ın sarı-kırmızılı forma altında attığı ilk gol için ise, "Tebrik ediyorum. Gol atmayı çok istiyordu. Bursaspor maçında nasip oldu. Burak kadar ben de mutlu oldum" açıklamasını yaptı