SIRA SENDE HEINZ

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
xkursatxanaratx
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

SIRA SENDE HEINZ

Mesaj gönderen xkursatxanaratx »

Galatasaray'ın hocası Gerets, Beşiktaş derbisinde patlama yapan İliç'i örnek göstererek, Çek yıldızdan pes etmemesini istedi, "Yeteneklerini bildiğim için seni transfer ettirdim. Çalışıp, formayı kapmalısın" dedi

Teknik Direktör Eric Gerets, Sasa İliç'ten sonra Marek Heinz'ın da beklenen patlamayı yapması için kolları sıvadı. Bir ay kadar önce Partizan Kulübü'ne geri dönmeyi düşünen İliç'e terapi seanslarıyla güvenoyu verip, bu çabasının meyvelerini Beşiktaş derbisinde toplayan Gerets, Heinz'la da özel bir görüşme yaparak, "Şimdi sıra sende" dedi.
Hayal kırıklığı yaratan performansı yüzünden son haftalarda yedek kulübesine çektiği Çek futbolcudan kesinlikle pes etmemesini isteyen Belçikalı hoca, "Senin nasıl bir futbolcu olduğunu ve istediğin zaman neler yapabileceğini çok iyi biliyorum. Bu nedenle transfer edilmeni isteyen kişi de benim. Takımdan ayrılmana sıcak bakmıyorum. Daha fazla çalışarak formayı yeniden kapmalısın" diyerek moral aşıladı.

Yunan Ofi peşinde
Bu arada Gerets'e daha fazla gayret gösterme konusunda söz veren Heinz'a, Yunanistan'ın Ofi Kulübü'nün kanca attığı öğrenildi. Yunan ekibi yöneticileri, yıldız futbolcuyu devre arasında transfer etmek isterken, Heinz'ın Galatasaray'la 3 yıllık sözleşmesi bulunması nedeniyle teklife hiçbir yanıt vermediği belirtildi. Ofi Kulübü yetkililerinin, önümüzdeki günlerde Çek oyuncu için Galatasaray'ın kapısını çalacağı vurgulandı.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Bence de Heınz Galasaray için gerekli bir oyuncu olabilir yanlız çok çalışması gerekir...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim