“Kiralık gitmek istemiyorum“

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

“Kiralık gitmek istemiyorum“

Mesaj gönderen En[G]in »

Resim

Galatasaray'ın Arjantinlisi Carrusca Türkiye'de başka bir takıma kiralık gitmek istemediğini açıkladı.

Kayserispor'un kiralamak istediği genç futbolcunun sarı kırmızılı yöneticilere gönderdiği haberde "Sezonun ilk yarısı benim için hayal kırıklığı oldu. Takımda sürekli forma giyme şansı bulamadım ama Türkiye'de Galatasaray'dan başka takımda oynamam. Eğer teknik direktör Gerets ikinci yarıda benden yararlanmayı düşünmüyorsa ülkeme dönmek istiyorum. " dediği öğrenildi.

LİG TV'nin haberine göre Carrusca'yı kiralamak için Arjantin ve Meksika'dan birkaç kulübün girişimde bulunduğu bu konudaki son kararı Antalya kampı sırasında teknik direktör Erik Gerets'in vereceği belirtildi.

Transfer çalışmalarını sürdüren Galatasaray'da başkan yardımcısı ve futbol şube sorumlusu Adnan Polat'ın geçtiğimiz günlerde Gerets'le toplantı yaparak listelerindeki oyuncuları Belçikalı teknik adamın bilgisine sunduğu bildirildi.Sarı kırmızılı yönetimin Erik Gerets'in görüşleri doğrultusunda kurban bayramı sonrası ilgilendikleri oyuncularla ilgili girişimlere başlayacağı ifade edildi.