Aslan havlu attı: 1-1

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Aslan havlu attı: 1-1

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

ResimResim
ResimResim

Galatasaray, Fortis Türkiye Kupası Çeyrek final mücadelesinin ikinci maçında, K.Erciyesspor ile 1-1 berabere kalarak kupaya veda etti.
27.02.2007

Karşılaşmanın hakemi ikinci uzatma dakikalarını bitiren düdüğü çaldı. K.Erciyesspor yarı finalde.

Dakika 118: Sabri'nin defanstan seken topa ceza sahası dışından Sabri'nin sert şutunu kaleci Orkun uçarak uzaklaştırdı.

Dakika 112: Hasan Şaş sağ kanattan ortaladı. Ceza sahasında oluşan karambolde Erciyes savunması topu uzaklaştırdı.

Dakika 109: Hasan Şaş'ın ortasında Ümit Karan ceza sahasında topla buluştu. Ümit'in dönerek vuruşunu Orkun uçarak kurtardı.

Dakika 107: Oyuncu değişikliği
K.Erciyesspor'da Gökhan oyun dışına alındı. Jabi oyuna girdi.

Uzatma dakikalarının ikinci yarısına K.Erciyesspor'un vuruşuyla başladı.

Uzatma dakikalarının ilk 15 dakikası 1-1'lik baraberlikle sona erdi.

Dakika 101: Oyuncu değişikliği
K.Erciyesspor'da Timuçin oyun dışına alndı. Güven oyuna girdi.

Dakika 101: Ümit Karan'ın ara pasında, Arda'da önce Eren müdahale ederek topu uzaklaştırıyor.

Dakika 99: Sabri'nin sağ taraftan ortasında, Özgür topu uzaklaştırdı.

Dakika 97: GOOOOOOOOOL
K.Erciyesspor, Lazarov'un penaltı vuruşuyla beraberliği yakaladı. 1-1

Dakika 96: Tomas, İlhan'ı düşürdü ceza sahasında. Hakem penaltı noktasını gösterdi.

Dakika 93: Sarı kart
Galatasaray'da Ferhat sarı kart gördü.

Dakika 92:GOOOOOOOOL!!!
Galatasaray aradığı golü Arda ile buldu. Genç yıldızın şutu ağlarla buluştu ve Galatasaray 1-0 öne geçti.

Uzatma dakikalarının ilk bölümü Galatasaray'ın vuruşuyla başladı.

İKİNCİ YARI

Karşılaşmanın hakemi 90 dakikayı bitiren düdüğü çaldı. Maç uzatmalara kaldı.

Dakika 90+1: Defastan seken top Arda'nın önünde kaldı. Arda'nın ceza sahasına girip sert şutu savunmadan döndü.

Karşılaşmanın hakemi 3 dakikalık uzatma işaretini gösterdi.

Dakika 89: Hasan Kabze sağ taraftan ceza sahasına girdi. Sert şutu savunmadan döndü.

Dakika 81: Sarı kart
K.Erciyesspor'da Eren rakibine yeptığı faul nedeniyle sar kart gördü.

Dakika 78: Hasan Şaş'ın soldan ortasında Tolga'nın kafa vuruşu defanstan sekti. Ümit Karan topu önünde buldu ama vuruşu auta çıktı.

Dakika 76: Oyuncu değişikliği
Galatasaray'da İnamoto oyun dışına alndı. Cihan Haspolat oyuna girdi.

Dakika 73: Eren'in ceza sahası sol çaprazından sert şutu az farkla auta çıktı.

Dakika 72: Sarı kart
K.Erciyesspor'da Emre sarı kart gördü.

Dakika 68: Sarı kart
Galatasaray'da Hasan Şaş rakibine yaptığı sert hareket nedeniyle sarı kart gördü.

Dakika 65: Hasan Şaş'ın ceza sahasının dışından nefis şutu direğin üstünden az farkla auta çıktı.

Dakika 64: Sabri'nin sağdan yaptığı ortada Hasan Kabze'nin kafa vuruşu dışarı çıkıyor.

Dakika 64: Ümit Karan'ın ceza sahasından sert şutu farklı şekilde auta çıktı.

Dakika 63: Hasan Şaş'ın sağ kanattan yerden ortasını, Hasan Kabze'den önce Orkun kontrol ediyor.

Dakika 62: Oyuncu değişikliği
K.Erciyesspor'da Serge Die oyun dışına alındı, İlhan Özbay oyuna girdi.

Dakika 60: Hızlı gelişen Galatasaray atağında Hasan Kabze kaleciyle karşı karşıya kaldı. Hasan'ın sert şutu auta çıktı.

Dakika 57: Tolga'nın ara pasında Hasan Kabze topa yetişemiyor.

Dakika 55: Eren'in ceza sahasınının sağında aut çizgisine yakın mesafeden dışarı çıkardığı topa Lazarov'un vuruşu farklı şekilde auta çıktı.

Dakika 53: İliç sol taraftan ceza sahasına girip, kaleye sert şutu az farkla auta çıktı.

Dakika 47: Timuçin'in sol taraftan pasında, Ferhat araya girerek tehlikeyi uzaklaştırdı.

Karşılaşmanın ikinci yarısı Galatasaray'ın vuruşuyla başladı.

İLK YARI

Karşılaşmanın hakemi ilk yarıyı bitiren düdüğü çaldı.

Dakika 45: Sarı kart
Galatasaray'da Tolga, rakibine yaptığı faul nedeniyle sarı kart gördü.

Hakem 2 dakikalık uzatma işaretini gösterdi.

Dakika 43: Ümit Karan sağ çaprazdan ceza sahasına giriyor, sert şutu az farkla auta çıktı.

Dakika 43: Hasan Şaş'ın düşürülmesiyle kazanılan penaltı atışını Ümit Karan kullandı, topu kaleciye Orkun kurtardı.

Dakika 40: Hasan Şaş'ın sağ taraftan ceza sahasına ortasında, Ümit Karan'ın vuruşu direğin üstünden auta çıktı.

Dakika 38: Hasan Şaş'ın sağ taraftan kullandığı köşe atışında, ceza sahasında Tomas'ın vuruşu savunmadan döndü.

Dakika 37: Arda'nın sol taraftan ceza sahasına ortasında, Hasan Kabze'den önce Ergün araya girip topu uzaklaştırdı.

Dakika 35: Oyuncu değişikliği
Galatasaray'da Orhan Ak sakatlandığı için oyun dışına alındı, Ferhat oyuna girdi.

Dakika 34: Serge Die'nin ceza sahası dışından sert şutu auta çıktı.

Dakika 31: Hasan Şaş'ın sol taraftan ceza sahasına ortasını savunma uzaklaştırdı.

Dakika 30: Oyuncu değişikliği
Galatasaray'da Mehmet Güven oyun dışına alındı. Hasan Kabze oyuna girdi.

Dakika 28: Sarı kart
K.Erciyesspor'da Orkun sarı kart gördü.

Dakika 28: Hasan Şaş'ın ceza sahasına ortasını kaleci elinden kaçırdı, dönen topa Ümit Karan'ın vuruşu yan ağlarda kaldı.

Dakika 24: Arda'nın sol taraftan ceza sahasına ortasına Ümit Karan'dan önce Erviyesspor'da Ergün araya girerek tehlikeyi önledi.

Dakika 21: Galatasaray savunmasının arkasına atılan uzun topta, Monragon, Lazarov'dan önce çıkarak topu kafayla uzaklaştırdı.

Dakika 18: Lazarov'un sol taraftan kullandığı köşe atışında, Eren'in kafa vuruşu direğin üstünden auta çıktı.

Dakika 14: Arda'nın sol taraftan kullandığı korner atışında Eren kafayla topu uzaklaştırdı.

Dakika 10: Emre'nin ceza sahasına uzun pasında Orhan Ak araya girerek topu kontrol etti.

*Karşılaşma bu dakikalarda daha çok orta alan mücadelesi şeklinde geçiyor.

Dakika 8: Hızlı gelişen Erciyesspor atağında Lazarov ceza sahası önünde topla buluştu, topu ayağından biraz açınca savunma araya girip topu uzaklaştırdı.

Dakika 7: Hasan Şaş'ın ceza sahasına ortasını Erciyesspor savunması uzaklaştırdı.

Dakika 2: Arda sol taraftan etkili geldi. Erciyes savunması zamanında araya girerek tehlikeyi önledi.

Karşılaşma K.Erciyesspor'un vuruşuyla başladı.

Galatasaray
Mondragon
Cihan
Tolga
Tomas
Ferhat
Sabri
İnamoto
İliç
Arda
Ümit Karan
Hakan Şükür

Erciyesspor
Orkun
İlhan
Özgür
Ali Turan
Ergün
Emre
Mustafa
Toth
Timuçin
M. Eren
Lazarov

Stat: Ali Sami Yen
Saat: 20.00
Hakem: Aytekin Durmaz
En son $EI-IZAI)E tarafından 27 Şub 2007 [ 23:19 ] tarihinde düzenlendi, toplamda 1 kere düzenlendi.

Kullanıcı avatarı
kubosh
Aktif Üye
Aktif Üye

Mesaj gönderen kubosh »

üf yaa bu takıma ne oluyo böyle umarım ilerleyen günlerde kendini toparlar galatasarayın bu haline alışamadım alışmak da istemiyorum ...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Kayseri Erciyesspor'u tebrik ederim.. Adamlar belki ligden düşecek ama Kupayı alırlarsa UEFA'ya gidecekler :)

BEŞİKTAŞI ELERLERSE TABİKİ...! :shock:
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

offfffff yawww benim konu silinmiş..ama ben açarken açan yoktu açtıktan sonra $EI-IZAI)E açmıştı bile neyse...!!

yawww elendik inanın yerin dibine battım nasıl oluyor yaww bu takım düzelmiyecek mi Kayseri Erciyesspor Kayseri Erciyesspor nasıl yenilir nasıl elenilir...!!

bu elenmede aklıma yinne bir Türkiye kupası maçı Galatasaray-Malatyaspor geldi o maçı hatırlayanlar benim ne demek istediğimi anlamışlardır..!!

inanın şuan ağlıyacağım gözlerim doldu :( Neyse Demek ki büyük küçük diye ayrım yapmamak gerekiyormuş..!! :alright:

Kayseri Erciyesspor'a başarılar dilerim =D>

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

xxmangaxx yazdı:offfffff yawww benim konu silinmiş..ama ben açarken açan yoktu açtıktan sonra $EI-IZAI)E açmıştı bile neyse...!!

Gözlerim yanlış görmüyorsa senin mesajında şu ifade yazıyor: Tarih: Sal Şub 27, 2007 10:53 pm Mesaj konusu: Galatasaray : 1 - 1 : KayseriErciyesspor [[Elendikk]]

Benim mesajın tarihi ise: Tarih: Sal Şub 27, 2007 10:40 pm Mesaj konusu: Aslan havlu attı: 1-1

Arada 13 dakika fark var..Umarım gerçek görülmüştür...

Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Mesaj gönderen En[G]in »

tamam abicim ben açmakla uğraşırken saç açmışsın

ben bilmiyordum açtığını..neyse yaww ;)

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen tarantula500 »