Ümit Karan tehlikenin farkında

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Mesaj gönderen reha37 »

Galatasaray'ın golcü futbolcusu Ümit Karan, 8 hafta boyunca oynayacakları tüm maçlardan galip ayrılmak zorunda olduklarını, aksi taktirde hiç birşey söymeye haklarının olmayacağını söyledi.

Resim

Beylikdüzü'ndeki TÜYAP Fuar Merkezi'nde düzenlenen 7. Uluslararası Ahşap Mutfak Banyo ve Ankastre Cihazlar Fuarı'nda bulunan Siemens Ev Aletleri standını eşi Zeynep'le birlikte ziyaret eden Galatasaray'ın golcü futbolcusu Ümit Karan, yeşil sahalardaki marifetlerini bu kez mutfakta sergiledi.

Mutfak işleri ve yemek yapma konusunda başarısız olduğunu söylemesine rağmen, pizza yaparken sergilediği performansla çevredekilerin beğenisini kazanan yıldız futbolcu, zaman zaman yaptığı muzipliklerle de izleyenlerin eğlenceli vakit geçirmesini sağladı. Pizza hamurunu başarılı bir şekilde açarak alkış alan golcü futbolcu, yaptığı pizzayı önce eşi Zeynep'e daha sonra da basın mensuplarına ikram etti.

Tanıtım sonrasında basın mensuplarının sorularını cevaplayan Galatasaray'ın tecrübeli gol ayağı Ümit Karan, ligin son 8 haftasında yapacakları tüm karşılaşmalardan galip ayrılmak zorunda olduklarını belirterek, "Galip gelemediğimiz sürece ne söylesek boş olur. Ondan sonra rakiplerimizin puan kaybedip kaybetmediğine bakacağız. Ama 8 maçı da kazanamazsak bizim bişey söymeye hakkımız yok. Dolayısıyla bizim için bu 8 hafta çok önemli" diye konuştu.

Turkcell Süper Ligi'nin 27. haftasında Ali Sami Yen Stadı'nda Kayseri Erciyesspor'la seyircisiz oynayacaklarını hatırlatan şunları söyledi:
"Seyircisiz maçlar insanlara zevk vermiyor. Bana göre kolay verilen bir ceza oldu. Seyircisiz de olsa iyi oynamamız lazım. Taraftarlarımızın bize gönülden destek vereceğine inanıyorum. 8 maçımızı kazanıp lig sonunda kaçıncı olacağımızı göreceğiz".