Ünlü takım ile Dünyaca ünlü futbolcu yollarını ayırıyor

Galatasaraylıların yeri...
Kullanıcı avatarı
En[G]in
Fanatik Üye
Fanatik Üye

Ünlü takım ile Dünyaca ünlü futbolcu yollarını ayırıyor

Mesaj gönderen En[G]in »

Resim

Galatasaray yönetimi, yaşı ilerleyen ve bu sezon düşük performans gösteren Hakan Şükür'le yollarını ayırma kararı aldı

G.Saray yönetimi sezon sonunda Hakan Şükür ve Ergün Penbe ile yollarını ayırmaya karar verdi. Hakan’ı ilerleyen yaşına karşın takımda tutmak isteyen yönetim, golcü futbolcunun bu sezon gösterdiği düşük performanstan sonra kararını değiştirdi.

Hakan’ın bir yıllık daha sözleşmesi bulunmasına karşın, sezon sonunda ünlü oyuncuyla masaya oturacak olan Cimbom yönetimi, Kral’a ’sözleşmeyi feshetmeyi’ teklif edip, yolları dostça ayırmanın çaresini arayacak. Ayrıca Hakan’a, Katar’dan gelen teklifleri değerlendirmesi de önerilecek.

Hasan Şaş kalıyor...
Aynı konuşma, G.Saray’ın bir diğer emektar oyuncusu Ergün Penbe ile de tekrarlanacak. Sarı-kırmızılı yönetim, yeni sezonda takımı tamamen yenileyerek, yapacağı takviyelerle yola devam etmeyi planlıyor. Bu arada yönetim, takımla yollarını ayrılacakları dedikoduları piyasaya yayılan Hasan Şaş ve Necati Ateş ile devam etme kararı aldı.

Bir diğer operasyon ise takımın yabancı oyuncuları için gerçekleştirilecek. Sasa İliç, Junicho Inamoto ve Adrian Carrusca’nın takımdan gönderilmesine kesin gözüyle bakılıyor. Servet’in transferiyle birlikte G.Saray, Song veya Tomas ikilisinden biriyle daha yollarını ayıracak.

Herkes teknik direktör Eric Gerets ile sorunlu olan Song’un gönderilmesini bekliyor. Fakat Gerets’in de takımdan gönderileceği ve bu nedenle Song’un kalacağı, piyangonun Tomas’a vuracağı ileri sürülüyor. Bu arada sarı-kırmızılıllar yeni sezonda 4 yabancı transfer edecek. Bunların tamamının orta saha ve forvet olması muhtemel

Uğur Uçar dönüyor
Takamda genç oyuncular için de atak başlatılıyor. Kayseri’ye kiralık verilen Uğur Uçar geri çağrılacak. İstanbul Büyükşehir Belediye’ye kiralanan Erkan Sevim takımla birlikte yaz kampına katılacak ve buradaki performansı, takımda kalıp kalmayacağını belirleyecek. Kayseri’de kiralık oynayan Özgürcan Özgür ve V.Manisa’daki Oğuz Sabankay’ın ise 1’er yıllık daha sözleşmeleri var. Bu iki ismin gelecek sezonu da kiralık olarak geçirmesi planlanıyor.

Arkadaş Kral ayrılırsa bende Galatasaray'ı bırakacam :madman:

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Re: Ünlü takım ile Dünyaca ünlü futbolcu yollarını ayırıyor

Mesaj gönderen tarantula500 »

İyi oynamayan gider. Hiçbirşey Galatasaray'ın menfaatlerinden önemli değil. Hakan Şükür'ü ben de seviyorum ama takıma katkısı bu kadar düşükken gönderilmesi en doğru karar diye düşünüyorum. Zaten büyüklerimiz Galatasaray için en iyi olanını yapacaklardır. Onlara güveniyorum.

xxmangaxx yazdı:
Arkadaş Kral ayrılırsa bende Galatasaray'ı bırakacam :madman:

Sen Hakan Şükür olduğu için mi Galatasaray'ın taraftarısın?
Ben şahsen öyle olduğunu düşünmüyorum. Sinirli bir anında söylemişsindir. Yoksa Galatasaraylılık bir oyuncunun gitmesiyle bitmez.
Böyle birşey yapacağını düşünmüyorum (ya da düşünmek istemiyorum).