Daum şoku

Fenerbahçeliler burası sizin
Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Daum şoku

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

Eleştirilerden bıkan Fenerbahçe teknik direktörüne Newcastle United teklif yaptı. Souness'ı kovan İngilizler beklemeye geçti..

Duvar bile dayanmaz
Fenerbahçe Teknik Direktörü Christoph Daum, Sarı-Lacivertli yöneticilerle bir görüşme yaparak, "Eleştirilerden bıktım. Duvar bile bu kadar eleştiriye dayanamaz. Eğer sezon sonunda şampiyon olamazsak, Fenerbahçe'den ayrılıyorum" dedi. Başkan Aziz Yıldırım'ın her zaman kendisine destek olduğunu belirten Daum, "Ancak şampiyonluk kaçarsa, kal deseniz bile duramam" ifadesini kullandı.

Mutlaka takviye şart
Şampiyonluk halinde göreve devam edebileceğini belirten Daum, "Ancak Fenerbahçe'de kalırsam, çok önemli değişiklikler yapmalıyız. Bu şekilde Avrupa'da başarılı olamayız. Mutlaka kadroyu önemli isimlerle takviye etmeliyiz" dediği öğrenildi. Daum'un görüşmede kendisine bir İngiliz kulübünün de talip olduğunu Sarı-Lacivertli yönetime ilettiği belirlendi.

Gitmesine izin yok
Daha önce 2006 Dünya Kupası için bir Afrika ülkesinden teklif alan Daum'a şimdi de Newcastle'ın teklif yaptığı iddia edildi. Dün Souness'ın görevine son veren İngiliz kulübü geçtiğimiz günlerde Alman hocayla bir görüşme yaptı. Başkan Aziz Yıldırım'ın Fenerbahçe'de istikrardan yana olduğu için Alman hocanın gitmesine izin vermeyeceği belirlendi. Ancak şampiyonluk kaçarsa Fenerbahçe'de farklı gelişmeler yaşanacak

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

o zaman bu sene fener gene şampiyon olcak daumu bıkmamak için şikeyle weya düzgün bence öle yada böle fener şampiyon olca bi GS'li olarak bunları düşünüyorum bilmem sizin aklınızdan neler geçiyor

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

Önümüzdeki 3 yılın tartışmasız tek şampiyonu zaten FENER olacak bunu tartışmaya gerek yok

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

evren bu senin kişisel düşüncen burası tartışma yeri değil tartışmaya girmiycem ama futbol bu eğer şike olmazsa hiçbişey belli olmaz