ALEXE BAK?

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

ALEXE BAK?

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

YANLIŞ ANLAMAYIN TÜRKÇE BİLMEYEN YABANCILARIN ÇOĞU BÖYLE...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

Abi büyüklük öyle kağıda yazma ile felan olmaz ancak kanıtlanır.Eee tabi FENERBAHÇE'nin büyüklüğüde tartışılmaz tabi ama bazı küçük arkadaşlar pardon diğer küçük takımlar ancak FENERBAHÇE gibi büyük takımların gölgesine sığınarak büyümeye çalışıyorlar.Ne yaoalım bunlarla sevinsinler garipler .
HER ZAMAN DEDİĞİM GİBİ 3 KÜÇÜK BİR BÜYÜK TAKIM VAR ODA FNERBAHÇE.

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

forum kurallarında takım tartışmasına girmek yasaktır diye bir ibare var. bu yüzden tartışmaya girmiyorum herkesin tuttuğu takım kendine göre büyüktür. sizde tartışmayın fak87 sende böyle tartışma çıkaracak şeyler atma

Kullanıcı avatarı
beşiktAŞK
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen beşiktAŞK »

metin silinmiş iki mesajımda tartışma çıkaracak bişey yoktu bence...siz sürekli insamların attıkları mesajları silerseniz bu iş yürümez...mesajlarda ne bir küfür vardı ne de başka bişey...herkese başarılar...

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Arkadaşlar admin olarak bu tartışmaya bir sonveriyorum ve fotoğrafdaki adaleti sağlıyorum.Artık tartışılacak bir mevzu kalmadı sanırım...

Resim
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

böyle şeyler bizim aramızda tartışma çıkarmaz ama forumda tanımadığımız insanlarda var, ilerdede bunların sayısı artacak bizi tanımayan şaka yaptığımızı anlamayan girişir tartışmaya. tarafsız olmak sinir bozucu olmamak lazım. aslında silinecekse hepsinin silinmesi lazım evrenin diğerlerini silip bunu neden silmediğini anlamadım ya hepsini sil ya da hiç birini silme, bu arada evren sporu sadece futbol olarak algıladığın belli fenerbahçe'nin sadece futbol takımımı var diğer branşları nerde, tek büyük fenerbahçe demişsin fenerbahçeyi fazla büyütme. 3 büyükler Türk sporunun en önde giden klüpleridir, bunlara sadece futbol değil basketbol, voleybol vb sporlar dahildir, burda herkesin tarafsız olması lazım, saygılarımla