Ağır Konuşacağım!!!

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
reha37
Asi Üye
Asi Üye

Ağır Konuşacağım!!!

Mesaj gönderen reha37 »

Yahu, bir tek ben mi farkediyorum?

Fenerbahçe-Gençlerbirliği maçındaki rezilliği görmediniz mi, artık yetmedi mi? Türk futbol tarihini ve Türk liginin adını karaladığınız yetmedi mi???

Bu maç, hayatımda izlediğim maçlar içinde şaibeli olduğuna en çok inandığım maçtır!!!

Bu maçta şike yapılmasının nedenleri;

1) Transfere çok fazla para harcayan Fenerbahçe, ligin ilk üç haftasında iki kez yenilerek çok kötü bir başlangıç yapmıştı...

2) Porto maçının da kaybedilmesi ile taraftar desteği önemli ölçüde azalmıştı (bakınız, Gençlerbirliği maçında tribünler boş)

3) Hacettepe maçından sonra Rıdvan Dilmen şu açıklamayı yapmıştı; "Fenerbahçe bu haliyle ilk 8'e bile giremez, Hacettepe'ye yenilmesi kesinlikle süpriz değildir"

4) Galatasaray ve Beşiktaş Avrupa'da kazandılar, Trabzonspor lider döndü, Fenerbahçe mutlaka kazanmalıydı...

5) Bu maç kaybedilse, Teknik Direktör gönderilmek zorunda kalınacak ve kaleci alınacaktı...

6) Fenerbahçe'nin kalesinde daha önce Süper Lig'de oynamamış biri oynayacaktı...

Bu kadarı, para babası yöneticilier için çok fazla idi...

Bu maçta şike yapıldığının kanıtları;

1) Fenerbahçe'nin üç golünde de kaleci son derece saçma sapan ve golü kurtarmak için en ufak istekte bulunmaz bir halde davranıyor...

2) Fenerbahçe'nin üç golünde de defans oyuncuları golü atan oyuncuları durdurmak için hamle yapmıyor... Sadece ilk golde göstermelik bir şekilde ayağını uzatan bir oyuncu var...

3) Fenerbahçe'nin sayılmayan golünde de kaleci son derece saçma bir hareket sergilemiş... Yoldan adam çevirseniz, o pozisyonda daha adam şut çekmeden yere yatmaz...

4) Özet görüntülerde, Gençlerbirliği'nin bir tek atağı bile yok!!!

5) El Saka kırmızı kart görüyor ve itiraz bile etmeden çıkıp gidiyor... Halbuki görüntülerde hakikaten ayağının takıldığı son derece belli...

6) Fenerbahçe'nin ataklarından birinde kaleci yine topu bırakıyor ama bereket ki hakem faul veriyor...

7) Golleri atanlar da çok ilginç; çok pahalı ve flash transfer olmasında rağmen istenen sayıda gol atamayan ve tartışılmaya başlayan Guiza, ve geçen hafta takımdan ayrılmakla tehdit eden Kazım Kazım...

İnanmayan ligtv.com.tr'den golleri izlesin...

REZİLLİK!!! REZİLLLİK!!! REZİLLİK!!!

Ayda yılda bir maç izliyorum, onda da hep aynı, artık tahammül edemiyorum...