ALİ ŞEN:100. Yılın Başkanı Aziz Yıldırım

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

ALİ ŞEN:100. Yılın Başkanı Aziz Yıldırım

Mesaj gönderen evren »

Resim

Fenerbahçe Faruk Ilgaz Tesisleri’nde Fenerbahçemizin önde gelen isimlerinin bir araya geldiği yönetim toplantısında Ali Şen ve Başkanımız Aziz Yıldırım ortak basın toplantısı yaptı.

Kulübümüzün eski başkanlarından Ali Şen yaptığı açıklamada “Yüzüncü Yılın Başkanı Aziz Yıldırım” dedi.

Ali Şen, açıklamalarında şunları söyledi: "Başkanın davetini memnuniyetle kabul ettim ve geldim. Bu kulüpte kim taş üzerine taş koyar bizim başımızın üzerinde yeri var. Tafaftar Ali Şen’i sevdi ama Aziz Yılıdrım’ı 10 kat daha fazla sevdi. Ben bu kulübe 40 yılını vermiş eski bir başkan ve taraftar olarak Aziz Yılıdrım’ın 100. yılda da başkan olarak kalmasını kendisinden rica ettim. Her zaman yan yana oluruz dedim. Dün telefonda da söyledim şimdi de söylüyorum, bunları daha önce de söylemiştim ve yine tekrar ediyorum. Kulübümüz Aziz Yıldırım ile çok daha büyük başarılar elde edecektir. Bugün kaybedilen kupalarla ilgili de konuştuk. Denizlispor’da sıkıntı yaşadık ama unutmayın İtalya’da penaltı kaçırdı ve Dünya Kupasını alamadı ne yapalım? Şimdi Galatarasay şampiyon oldu ve onları da tebrik ediyoruz. Ama Aziz Yıldırım görevine aynen devam etmeli bunları söyledim. Havaalanında karşıladılar beni ve Sadettin Saran’ı sordular ben de tebessüm ettim ve Fenerbahçe sıradan bir kulüp değildir dedim. 100. yılda da başkan adayı Aziz Yıldırım’dır" dedi.

Ali Şen’in ardından konuşan Başkanımız Aziz Yıldırım, "Başkan’a düşüncelerini açıkladığı ve buraya geldiği için teşekkür ediyoruz. Amacımız bir araya gelip bir karar vermekti ve amacım 100. yılda yeni bir vizyon olması için yeni bir başkan seçilmesiydi. Başkan çok şeyler dedi ve onu da kırmak istemiyorum" dedi.

Başkanımız Aziz Yıldırım’ın ardından tekrar konuşan Ali Şen, "Aziz Başkan Adaylığını geri almadı. Mehmet Yıldırım bizim arkadaşımız Ali Koç arkadaşımız ve onlarda Aziz Yıldırım’ın devam etmesini istiyor. Aziz Yıldırım adaylığını hiç geri almadı" dedi.