UĞUR BORAL FENERBAHÇE'DE

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

UĞUR BORAL FENERBAHÇE'DE

Mesaj gönderen evren »

Resim

Fenerbahçemizin yeni transferlerinden Uğur Boral, başarılı bir szon geçireceğini söyledi.
Fenerbahçe Burnu’ndaki Kulüp Binamızda gazetecilerin sorularını yanıtlayan Uğur, Fenerbahçemizde kalıcı olmaya geldiğini ifade ederek, ’’Başarılı olacağıma inanıyorum, kendime güveniyorum. Takımda çok kaliteli oyuncular var. Bu bana da bir getiri sağlayacaktır. İnşallah Fenerbahçe camiasına layık oluruz’’ dedi.
Uğur, transferiyle ilgili Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav’ın açıklamalarının hatırlatılması üzerine şunları söyledi: ’’Başkanımız ’Uğur 4-5 maç sonra döner’ demişti. Fenerbahçe’den teklif aldığımda hiç düşünmeden kabul ettim. Başkanımız da futbol adamı, futbolcuyu düşünen bir insandır. Benden gelir beklentisi vardı, ama olmadı. Olmayınca böyle söyledi. Çok talihsiz bir açıklamaydı. O zaman niye beni oynattı. Başkanımıza da kızmak istemiyorum. Herkesin futbol görüşü ayrı. Ben buraya oynayacağımı düşünerek geldim. İyi bir rekabet olacak.’’

Transferinden sonra bazı sorunlar yaşadığını anlatan Uğur, ’’Türkiye’de bir futbolcu devre arasında başka bir takıma imza atınca ne gibi sorunlar yaşarsa ben de bunları yaşadım. İyi oynadığım maçlardan sonra bile bana laf ediyorlardı. Fakat başkanımız Aziz Yıldırım’ın ve yöneticilerimizin çok büyük desteği oldu. Bu camianın ne kadar büyük olduğunu anladım’’ diye konuştu.

Uğur, Fenerbahçemizin bu sezon şampiyonluğu kaybetmesine çok üzüldüğünü ifade ederek, ’’Son maçta Gençlerbirliği’nde kadro dışı kalınca artık Fenerbahçeli gibi hareket etmeye başladım. Son Denizlispor maçında da çok heyecanlandım ve üzüldüm. 100. yılda inşallah şampiyon oluruz’’ diyerek sözlerini tamamladı.