Yönetim Merkezi Basına Tanıtıldı

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Yönetim Merkezi Basına Tanıtıldı

Mesaj gönderen evren »

Resim
Fenerbahçe Şükrü Saracoğlu Stadyumu’nda faaliyete başlayan yeni kulüp idari yönetim merkezi bugün medya mensuplarına tanıtıldı. Öğle saatlerinde VIP bölümünde buluşan medya mensupları müze bölümünden giriş yaparak yeni idari yönetim merkezine ulaştı. Başkanımızın ve yöneticilerimizin yeni yerleşim bölümünü gezen basın mensupları, Genel Sekreterimiz Vedat Olcay ve Stadyum ve Tesislerden sorumlu Yöneticimiz İlhan Ekşioğlu ile yöneticimiz Rahmi Eyüboğlu’ndan bilgi aldılar.
Fenerbahçe Adası’ndaki yönetim binasının stadyuma taşınmasıyla bütün birimlerin aynı çatı altında hayata geçtiğini söyleyen İlhan Ekşioğlu "Stadyumun yeni bölümünün inşaatı sürerken bütün hayalimiz bu büyük kurumun bütün birimlerini biraraya getirmekti. Artık Fenerbahçe içindeki bütün birimler aynı çatı altındalar. Bundan sonra daha verimli bir çalışma imkanı bulacağız. Birlikte gezdiğimiz yeni kulüp idari yönetim merkezi teknolojinin son gelişmelerine paralel olarak inşaa edildi. Bu bölümde çalışanlar yaptıktları işten zevk alacaklar" dedi.
Bir gazetecinin Başkanımız Aziz Yıldırım’ın tekrar göreve dönmesiyle ilgili olarak sorduğu soruya Ekşioğlu; "Bizler de her Fenerbahçe taraftarının, her sporseverin içinde beslediği duygularla başkanımızı bekliyoruz. Bu konuda gerekli açıklamayı kendisi yapar" dedi. Medya mensuplarıyla birlikte Fenerium Tribünü’nü birlikte gezen yöneticilerimiz İlhan Ekşioğlu ve Rahmi Eyüboğlu bu bölümde gazetecilerin tribün ile ilgili bütün sorularını cevapladılar
Resim
Resim