Fener'in yeni hocası Zico

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Fener'in yeni hocası Zico

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Başkan Aziz Yıldırım’ın Brezilyalı teknik adamla yüz yüze yaptığı görüşmeden çok olumlu izlenimlerle ayrıldığı öğrenildi. Scolari inadından vazgeçen Yıldırım’ın, Zico ile ilgili resmi açıklamayı bir kaç gün içinde yapması bekleniyor

Heyecanı ve tarzından etkilendi
100. yılda Felipe Scolari’yi takımın başında görmek isteyen, hatta ünlü teknik adamla yıllık 3.5 milyon Euro’ya anlaşan Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım, Zico ile yüz yüze yaptığı görüşme sonrası bir anda fikrini değiştirdi. Kariyerinde henüz çok büyük bir başarı yakalayamayan Zico’nun heyecanı ve oynatmak istediği futbol tarzından etkilenen Yıldırım’ın Felipe Scolari inadından vazgeçtiği belirtildi.

Yönetici arkadaşlarıyla paylaşacak
Başkanın bu düşüncelerini en kısa zamanda yönetici arkadaşlarıyla da paylaşacağı, ardından da “Yeni hocamız Zico’dur” açıklamasını resmen yapacağı bildirildi. Göz kamaştırmayan kariyeri ve diğer adaylara göre tecrübesiz oluşu nedeniyle camianın fazla sıcak bakmadığı Zico, son anda bir sürpriz yaşanmazsa Fenerbahçe’nin 100. yıldaki teknik direktörü olacak. Zico ile uzun süreli bir sözleşme imzalanacak.

YAZARIN YORUMU:Valla öbür mesajda o kadar tartışan Fenerli arkadaşlar şu haberi bir Beşiktaşlının yazmasını kendilerine yakıştırıyorlarsa diyeceğim yok...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
$EI-IZAI)E
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen $EI-IZAI)E »

Yani vsabah gazetelerin her zamanki gibi yazdığı yalan haberlere inanmışsın. Valla şu an gülmekten koptum. :lol: Ona bakarsan ne Roberto Carloslar, Sol Campellar geldi.Hani nerde. Öyle gazetelerin her yazdığına inanma. Yani gazeteyi tersten oku.

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Ben kaynağıma güveniyorum farkındaysan ben Delgado nun gelişini daha kesinleşmeden koydum ve gördüğün gibi şu an Beşiktaş'ın kadrosunda ben sadece bekleyelim görelim diyorum başka da birşey demiyorum....
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Tarih: 01 Tem 2006 09:16 pm Mesaj konusu: Fener'in yeni hocası Zico
(KÖSTEBEK FORUM ADMINI VSABAH Haberi foruma koydu)

Tarih: 04 Tem 2006 01:34 am Mesaj konusu: Fener'in yeni hocası Zico
(Zico Fenerle iki yıllığına anlaşmaya vardı)

$EI-IZAI)E yazdı:Yani vsabah gazetelerin her zamanki gibi yazdığı yalan haberlere inanmışsın. Valla şu an gülmekten koptum. :lol: Ona bakarsan ne Roberto Carloslar, Sol Campellar geldi.Hani nerde. Öyle gazetelerin her yazdığına inanma. Yani gazeteyi tersten oku.

IMKB kaynaklı çalıştığım için dedikodu olasılığı sıfır haberler...Sen o dedikoduları okumaya devam et

KÖSTEBEK FORUM KALİTESİ VE FARKIYLA...
 !

Resim