Fenerbahçe 4 -0 B 36 [Maç Sonucu]

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Fenerbahçe 4 -0 B 36 [Maç Sonucu]

Mesaj gönderen VSaBaH »

Fenerbahçe 4 -0 B 36

Resim

Fenerbahçe, Zico’nun yönetimindeki ilk resmi maçında, Şampiyonlar Ligi 2. ön elemesinde B36 Torshavn takımını 4-0 yendi. Appiah, 36. dakikada takımını öne geçirdi. Tümer, 39'da farkı ikiye çıkardı. Tuncay, 54'de durumu 3-0 yaptı. 90+2'de perdeyi Önder kapadı. Rövanş mücadelesi, 1 Ağustos'ta Faroe Adaları'nda oynanacak.

Futbolculara sevgi seli
Taraftarlar, 3 ay ayrı kaldığı futbolculara maç öncesinde yoğun sevgi gösterilerinde bulundu. Isınmak için sahaya çıktıklarında taraftarların yoğun tezahüratlarıyla karşılaşan futbolcular, çalışmaya başlamadan tribünlere giderek taraftarı selamladı. Taraftarlar, takım ısınma çalışmaları yaparken, önce yabancı futbolculardan başlayarak tek tek futbolcuları tribünlere çağırıp yumruk şov yaptırdı. Sarı-lacivertli taraftarlar, bir süre önce Türk vatandaşı olan Aurelio´yu yeni ismiyle Mehmet Aurelio biçiminde tribünlere çağırdı.

Zico'nun ilk resmi maçı
Fenerbahçe´nin yeni teknik direktörü Zico, takımının başında ilk resmi maçına çıktı. Taraftarlar, maç öncesi Zico´ya yoğun sevgi gösterilerinde bulunarak, ´´I love you Zico´´ şeklinde tempo tuttu. Fenerbahçe´ye bu sezon transfer edilen Tümer de sarı-lacivertli formayla ilk resmi maçını oynadı. Yeni transferlerden Uğur ise yedekler arasında yer aldı.

Deniz Barış'a başsağlığı
Fenerbahçeli taraftarlar, tribünlerde açtıkları pankartlarla, eşi vefat eden futbolcu Deniz Barış´a mesaj gönderdi. Maraton üst tribün ve Telsim kale arkası alt tribünde ´´Acın acımızdır Deniz´´, yine maraton üst tribünün bir bölümünde ´´Başın sağolsun Deniz´´ yazılı pankartlar yer aldı. Karşılaşma, Deniz´in vefat eden eşi için yapılan 1 dakikalık saygıduruşundan sonra başladı.

YAZARIN YORUMU: Gerçekten güzel bir maç oldu gerçi ben 1. golden sonra radyodan dinledim ama B36 engelini kolay geçti diyebiliriz. Darısı 3. tura. Burdan tüm Fenerlileri de kutluyorum..

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim