Fener Dağıldı!!!

Fenerbahçeliler burası sizin
Kilitli
Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Fener Dağıldı!!!

Mesaj gönderen tarantula500 »

Fenerbahçe D.Kiev'e boyun eğdi
Artık seneye gidersiniz

Kullanıcı avatarı
tarantula55
Acemi Üye
Acemi Üye

Mesaj gönderen tarantula55 »

Fener evine Avrupa senin neyine :lol: :lol: :lol:

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Vay arkadaşlar bakın ben de Koyu Beşiktaşlıyım ama Feneri Avrupa da sonuna kadar desteklerim..

Ha kızgın değil miyim o ayrı mesele şu Zicoyu getirenleri bir bulsam tahtalı köye muhtar yapacam ama elden ne gelir..

Sen gel Kayseri Erciyese 6 at Avrupa da yerleri süpür işte ben Fenere bu yüzden kızyorum. Her maçtan önce diyorum lan şu Fener iyi bir şey yapsa da ısınsam diye ama yok Avrupa da Fener bir türlü beceremiyor kardeşim..

Alex i hiç sevmem. Niye ??? Adam Türk takımlarını yok etmek için planlanmış yahu. Appiah dersen her yerde aynı ona lafım yok Allah (cc.) için iyi oynuyor.. Servete de lafım yok o da her maçta kötü oynar zaten ...Bana göre Server istikrar konusunda Alexten üstün...

Yani lafın kısası Allah Fenerlilerin yardımcısı olsun. Ben ne zaman Feneri Avrupa da desteklemem???
Göğsünden o Türk bayrağını çıkardığı zaman ...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
sıfır
Ayrıcalıklı Üye
Ayrıcalıklı Üye

Mesaj gönderen sıfır »

Fener evine Avrupa senin neyine

benjede

Siyah_Beyaz
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen Siyah_Beyaz »

arkadaşlar ne kadar türkiye liginde karılarında olsamda avrupada sonuna kadar arkalarındayım ve sizinde onların arkalarında olmanız gerekir, ne de olsa orada Türkiyemizi temsil ediyorlar, avrupada onlarda başarılı olsa güzel olmaz mı şampiyonlar ligine 3 ve ya 4 takımla gitsek sizce de güzel olmaz mıydı?

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

arkadaşlar ne kadar türkiye liginde karılarında olsamda avrupada sonuna kadar arkalarındayım ve sizinde onların arkalarında olmanız gerekir, ne de olsa orada Türkiyemizi temsil ediyorlar, avrupada onlarda başarılı olsa güzel olmaz mı şampiyonlar ligine 3 ve ya 4 takımla gitsek sizce de güzel olmaz mıydı?

Tamamen katılıyorum. Metin ben zaten Fenerin yenildiğine sevinmiyorum. Kızıyorum. Keşke adam gibi top oynasa da bizde gururlansak...
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kilitli