Zico; "Şampiyonluklar Birlikten Doğar"

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Zico; "Şampiyonluklar Birlikten Doğar"

Mesaj gönderen evren »

Teknik direktörümüz Zico, Antalyaspor maçı sonrasında şu açıklamayı yaptı: “Tuncay ve Tümer ile de maç öncesinde konuştum. Ben oyuncularıma maç öncesinde şampiyonluklar, başarılar 11 kişi ile değil bir takım halinde kazanıldığını anlattım. Ayrıca Benim için sahadakiler ne kadar önemliyse yedek kulübesinde oturan oyuncularım da o kadar değerlidir. Bugün de gördük ki Tuncay oyuna girdiği andan itibaren oyuna kan geldi ve Tuncay bugün profesyonelliğin ne demek olduğunu bize gösterdi.

Takımımızın yeni transferleri ilk maça göre iyi bir uyum yakaladıklarını gösterdiler. Ancak yine de çok yıprandılar. Takımımızın tam olarak oturması, uyum sorununun tam olarak aşılabilmesi için 4-5 maça daha ihtiyacımız var. Zamanla futbolcular kaynaşacağından her şey yoluna girecektir.

Randers maçı önemli ve zor bir maç. Özellikle bu gibi maçlarda ilk karşılaşmayı evinizde oynuyorsanız daha büyük bir öneme sahiptir. Çünkü bu maçta iyi bir skor alarak ikinci maça daha avantajlı çıkmak istersiniz. Ama biz içerde de dışarıda da en iyi performansımızı göstererek iki karşılaşmayı da kazanabilecek güçteyiz.”

Resim