"Toparlanacağız"

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

"Toparlanacağız"

Mesaj gönderen evren »

Resim

Şampiyonlar Ligi E Grubu’nda PSV Eindhoven ile yaptığımız maç sonrasında teknik direktörümüz Christoph Daum şunları söyledi: “Hakem ile ilgili yorum yapmak istemiyorum. Daha önce hakemlerle ilgili yorum yapıldı. Sadece Türk basınından değil Hollanda basınından da hakemi değerlendirmesini istiyorum.

İlk maçta olduğu gibi oyunun kontrolü bizim elimizdeydi. Rakibe pozisyon da vermedik. 3-4 tane pozisyon bulduk. PSV gibi defansif anlayışı iyi olan bir takım karşısında bulduğumuz pozisyonları değerlendirmeliydik. Oyun genel anlamda biz kontrol ettik. Rakibi endi sahasına hapsetmesini bildik ama son vuruşları yapamadık.

Anelka’yı neden çıkardığını açıklayan Alman hoca, Maalesef her zaman bende olmuyor değişiklik kararı. Anelka’nın sakatlık sorunu vardı. Sakatlığı nedeniyle devam etmesi mümkün değildi. Aynı şekilde Nobre’de sakatlık nedeniyle çıktı. Oyuncu sakatlanıp çıkmak isteyince yapacağınız bir şey yok” diye konuştu.

Daum, “Bu yıl içinde oynayacağımız 3 tane maç var. Böyle acı veren bir mağlubiyetten sonra takımı toparlamak benim görevim” dedi.