Gitti gider!

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
Theİmam
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Gitti gider!

Mesaj gönderen Theİmam »

Resim

F.Bahçe'de Aykut Kocaman'la sorunlar yaşayan Alex de Souza'nın ocak ayında ülkesine dönme olasılığı belirdi. Kaptana, eski takımı Cruzeiro talip oldu. Brezilya ekibinin sportif direktörü Alexandre Mattos, Radio Sport FM'e yaptığı açıklamada, Alex'i devre arasında (Brezilya'da şu anda transfer yok) Cruzeiro'nun oyuncusu yapmak için her türlü fedakarlığı yapacaklarını belirtti. Mattos, radyoya şu açıklamayı yaptı:

HER TÜRLÜ FEDAKARLIĞI YAPACAĞIZ
"Geçen sezon da Alex'i almak istemiştik. Ancak kendisi Fenerbahçe'yle olan sözleşmesine sadık kaldı. Şimdi bazı gelişmeler olduğu açık. Bence Alex'in Cruzeiro'ya dönmesi için güçlü bir ihtimal var. Borges'i de alacağımızı söylediğimizde insanlar inanmamıştı, ancak bu transferi gerçekleştirdik. Alex'i de neden alamayalım ki? Alex, Cruzeiro için önemli bir oyuncu ve onun için elimizden geleni yapacağız."

'VOLKİ BABA, BANA SAYGI KALMAMIŞ'
Alex'in, önceki gün F.Bahçe'nin eski idari menajeri Volkan Ballı'ya, Moskova'da yedek kalmasıyla ilgili olarak attığı "Kocaman beni kıskanıyor" tweet'inin yönetim tarafından zorla kendisine sildirildiğine yönelik SMS attığı ileri sürülmüştü. Ballı, Radyospor'a yaptığı açıklamada, "O SMS'in aslı 'Volki baba..im so sad! They dont respect me' şeklinde" dedi. Türkçesi: Volki baba... Çok üzgünüm! Bana saygı göstermiyorlar.

Kullanıcı avatarı
Tanitim
Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye

Gitti gider!

Mesaj gönderen Tanitim »

Fenerbahcemi güncel tutalim !