siz onu yanlızmı zannettiniz biz fenerahçeliyiz unutmayın...

Fenerbahçeliler burası sizin

Kullanıcı avatarı
tarantula500
Bağımlı Üye
Bağımlı Üye

Mesaj gönderen tarantula500 »

Aynı mesajı çift vermişsin

Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

tayfun54, kardeş hoşgeldin. Ben Köstebek Forum Admini Volkan SABAH.. Tanıştığıma memnun oldum..

Ya kusura bakmayın ama birşey diyeceğim.. Çok abartılıyor bu 6-0 . Tamam güzel hatta mükemmel bir galibiyet olabilir ama bir yandan da üzülmeniz gerekir bu duruma.. Eğer Fener UEFA, Şampiyonlar Ligi kupasında üst turlara çıkabilseydi bana göre bu 6-0 unutulur giderdi. Fenerin Avrupa başarısı konuşulurdu. Ama şimdi ne oluyor taa 2002 de kazanılmış bir maç 6-0'lık sonuç göze batıyor..

Valla ben bir Beşiktaşlı olarak bıktım bu 6-0 muhabettinden ya.. Bari Beşiktaş bu sene UEFA'yı alsa da konuşacağınız başka mevzular çıksa.. 8)
 !
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
evren
Kurucu Yetkili
Kurucu Yetkili

Mesaj gönderen evren »

demi!!!!

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

memnun oldum volkan.ya muhabbet olsun diye böyle bişey yaptım..yoksa tabiki unutulması gereken bişey ama şimdiki futbol anlayışında ciddi şeyler ve göze batan seyler yok..herkes tutturduğuna gidiyor..keşke tekrardan uefa kupasını alsanız keske şampiyonlar liginde belirli başarıya gelseniz..keşke türk takımlarımızdan 4 takım deilde birçok takım katyılabilseydi..neyse abi tanıştığuma memnu oldum saol uyarılar için