Kadıköy'de "pembe" tablo! 3-0

Fenerbahçeliler burası sizin
Kullanıcı avatarı
VSaBaH
Tasarımcı Yönetici
Tasarımcı Yönetici

Mesaj gönderen VSaBaH »

Resim

Fenerbahçe, İtalya Ligi'nde zirve yarışı yapan güçlü rakibi Palermo'yu zorlanmadan devirip Beşiktaş beraberliğiyle oluşan kara bulutları dağıttı. Pembe-Siyahlılar bu sezon ilk kez 3 farklı mağlup oldu.

Appiah perdeyi açtıVe Fenerbahçe patladı... Newcastle ile oynadığı grubun ilk maçında sahadan haketmediği bir mağlubiyetle ayrılan Sarı-Lacivertliler, Palermo karşısında iyi futbolunun karşılığını 3-0'lık skorla aldı. UEFA Kupası'nda gruptan çıkma şansını dün geceki zaferle güçlendiren Fenerbahçe maça tempolu başladı. Özellikle Kezman'ın gayretiyle rakip kaleye yüklenen Kanarya aradığı golü 19. dakikada buldu. Sırp yıldız sağdan ceza alanına girdi, yerden ortasını Appiah usta bir vuruşla ağlara gönderip, perdeyi açtı: 1-0. Fenerbahçe, Kezman ile 2 fırsatı kullanamayınca devre 1-0 geçildi.

Hakemden iki hata
Sarı-Lacivertliler 60'da farkı ikiye çıkardı. Kezman'ın vurmak istediği top havalandı, Edu'nun kafayla rakip defansın arkasına aşırdığı topa Lugano vurdu. Üst direk ve ardından çizgiye çarpan topu Uruguaylı savunmacı kafayla filelerle buluşturdu: 2-0. Maçın hakemi Batista iki önemli hata yaptı. Önce 62'de ceza alanı içinde Tuncay'ın atağında rakibin eline çarpan topa 'devam' dedi. 64'te Alex'in nizami golünü ofsayt gerekçesiyle geçersiz saydı. 81'de Alex'in şık topuk pasıyla buluşan Tuncay ceza sahasına girmeden sert vurdu ve gecenin skorunu ilan etti: 3-0.

İtalyanlar’a 2. galibiyet
Düne kadar İtalyan takımlarıyla Avrupa Kupaları’nda 10 maça çıkıp, bunların 9’undan yenilgiyle ayrılırken, sadece birisini kazanan Fenrebahçe, Palermo karşısında ikinci galibiyetine imza attı. UEFA Kupası’nda 3, Şampiyonlar Ligi’nde 2 olmak üzere 5 farklı İtalyan takımıyla karşılaşan Kanarya, 6. rakibi Palermo’yu sahadan silerken, UEFA Kupası grubundan çıkma yolunda önemli bir adım attı. Sarı-Lacivertliler, 1998/99 sezonunda da Parma’yı İstanbul’da 1-0 yenmişti

ADMİNİN YORUMU: Böyle oynayın canımı yiyin be.. Avrupa da ülkemizi başarıyla temsil eden takım bana çok iyi bir iş başarmış demektir.. Çok sevindim.. İnşallah devamı da gelir..

Yalnız bu haberi bir Bşeiktaşlı olarak benim koymam hoş olmadı bana göre.. Mükemmel bir zafer ama Fenerli arkadaşlar çok duyarsız kaldılar bu mevzuya.. Neyse...

!
REKLAMLARA YAPILAN TIKLAMA BİZİM TEK GELİR KAPIMIZDIR. LÜTFEN ADBLOCK TARZI EKLENTİLERLE REKLAMLARI ENGELLEMEYELİM. BİZE EN GÜZEL TEŞEKKÜRÜ BU ŞEKİLDE YAPABİLİRSİNİZ. TEŞEKKÜRLER...

Resim

Kullanıcı avatarı
FB Rh (+)
Forumun Abisi
Forumun  Abisi

Mesaj gönderen FB Rh (+) »

bu maça gittim yok oyle bir tablo yaa ..hani derler a FENERBAHÇE CUMURİYETİ diye orası harbiden bir cumhuriyet yaaw.